automoto.ee foorumid

Täisversioon: gaz24le mb diisel mootor!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tervist! orig mootor on mõtetu ja ajudekoin Big Grin
aga vajaks näpunäiteid diisel mootori peale panekuks!
Kõigepealt võid näiteks seda teemat uurida:
http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=26874
Tundub, et too tegija võttis aru pähe ja loobus sellest ümberehitusest. Kui raha ja aeg sulle väärtuslikud on, teed seda sama.

Ja kui mõistus isegi Volga mootori peale ei hakka, ei usu ma, et Mersu mootori paigaldamine lihtsamaks osutub.

PS: enne uue teema tõstatamist võid kasutada ka otsingu nuppu. Minu teada on sarnasel teemal ennegi lobisetud.
Klassikaline teemaalgatus.

Väike vihje, selleks,et kellelgi oleks motivatsiooni, anda sulle asjalikke näpunäiteid, võiks teemaalgataja veidigi "vaeva näha". Näiteks:
1. pilt autost
2. pilt asendusmootorist
3. Omapoolne kontseptsioon ja nägemus projektist kirja.

Ehk, esialgu esitada endale küsimused, miks ma mida teen. Neile ise vastata ja siis teha teema, mida oleks ka teistel huvitav jälgida.
(09-04-2009, 21:19 PM)taurusx Kirjutas: [ -> ]tervist! orig mootor on mõtetu ja ajudekoin Big Grin
aga vajaks näpunäiteid diisel mootori peale panekuks!

MB foorumis olid sa ju küll tarkur ja kiitsid, et sinu " taastatud " 240D läks 40 k nigu suss jalga .
Ja nüüd ei oska mootorit vahetada . Häbi sul olgu .
Kui volga mootor juba üle mõistuse käib, siis unusta mootori vahetamine ja ümberehitamine kohe heaga ära.
(10-04-2009, 01:05 AM)kalacompany Kirjutas: [ -> ]
(09-04-2009, 21:19 PM)taurusx Kirjutas: [ -> ]tervist! orig mootor on mõtetu ja ajudekoin Big Grin
aga vajaks näpunäiteid diisel mootori peale panekuks!

MB foorumis olid sa ju küll tarkur ja kiitsid, et sinu " taastatud " 240D läks 40 k nigu suss jalga .
Ja nüüd ei oska mootorit vahetada . Häbi sul olgu .

ma uurin.milline mootor kõige lihtsamalt peale hakkab,mitte et tee uued mootori ja kasti kinnitused ja seejärel kardaan jne.

mingi peugeoti mootor pidi minema niimoodi peale,et ainult kardaani pidi ringi tegema.teab keegi selle kohta?
(10-04-2009, 11:08 AM)taurusx Kirjutas: [ -> ]ma uurin.milline mootor kõige lihtsamalt peale hakkab...
Vaatamata mitme inimese küsimusele, mis on selle mootorivahetuse eesmärk, ehk milliseid originaalse mootori sõidu- või muid omadusi tahad muuta/parandada, pole mingit vastust tulnud. Kuidas saab siis midagi soovitada?
no lihtsalt tahan vahele panna diisel mootori! on ka väiksem küttekulu!
carrecis kus mu vanaisa töötab pandi villisele peale vahetüki abiga hiluxi diisel mootor http://www.brian894x4.com/1987_Toyota_Hilux_press.jpg
võib lukku panna! ostsin uue volga mootori!