automoto.ee foorumid

Täisversioon: vajan abi v6rri syyte paikapanemises
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mis on v6rri eelsyytenurk?WinkWink
Kaasaja kõrgeoktaanilise bensiini (95) korral võiks ka isegi 3,5 mm enne ÜSS olla. Käib rahulikumalt.
Ma pole seda võrri süüte paikapanemist siiani ära jaganudRolleyes
Ses suhtes, et süütemängus on kõik detailid ju ära fikseeritud.... mida seal paika panna on? Lihtsalt laod asja kokku ja valmisCool
(03-05-2009, 20:57 PM)oovi1220 Kirjutas: [ -> ]Ma pole seda võrri süüte paikapanemist siiani ära jaganudRolleyes
Ses suhtes, et süütemängus on kõik detailid ju ära fikseeritud.... mida seal paika panna on? Lihtsalt laod asja kokku ja valmisCool

Osadel kruvidega kinnitatavatel detailidel on augud piklikud. Ja enne kruvi kinnikeeramist saad Sa detaili piklikus augus nihutada siia-sinna ja siis õiges asendis kinni keerata. Ikka nii, et katkesti kontaktidevahe ja süütemoment enne ÜSSi oleks paigas Smile

Jah, peale nimetet kahe asja seal reguleerida ei saa küll...
Ei hakka uut teemat tegema niiet küsin siin:
Mul võrri süütemängus magnetil kiilusoon 2mm laiemaks kulunud, et kas see mõjutab kiirust ja jõudu ka.... peaks ju nagu koguaeg süüdet ise muutmaRolleyes? Muidu masin käib nagu kellavärkCool
(uus magnet tuleb nagunii panna)