automoto.ee foorumid

Täisversioon: K: Läbipaistev toru või voolik
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere,

Kas keegi oskab soovitada, kust võiks osta kirgast läbipaistvat plasttoru või armeerimata kummivoolikut läbimõõduga ca 20-30 mm? Värvuselt peaks olema punane või värvitu.

Oleks tarvis paarkümne sentimeetrist juppi. Arvake nüüd ära, mis ma sellest teen...
(15-05-2009, 13:05 PM)vdp Kirjutas: [ -> ]Arvake nüüd ära, mis ma sellest teen...
Arvamist jätkub siin tõesti; mina näiteks mõistatan, kas peaks olema bensiinikindel või mitte.
Üks korraliku valikuga pood on näiteks Peterburi teel http://www.dunlophiflex.ee/
Mina ostsin endale läbipaistvat voolikut Angroo ehitusmaterjalide keskusest. Ostetud voolikust saab natuke aimu siit:

http://album.ee/node/19293401/50158287
(15-05-2009, 13:05 PM)vdp Kirjutas: [ -> ]Tere,



Oleks tarvis paarkümne sentimeetrist juppi. Arvake nüüd ära, mis ma sellest teen...

Kahjuks ei tea küll , kuskohast sellist voolikut saab, aga kui bensiinikindel ei pea olema, siis on kasutusotstarvet ju lihtne ära arvata, sellest jupist saab ju ideaalse "küsija persepulga" valmistada, eriti nägusa saab punasestCool
Äkki on see voolik seotud mingisuguse piduritule valmistamisega, kuhu soov lede sisse panna?
Tavalist armeerimata kummivoolikut igas mõõdus võid osta kasvõi ESPAKIST Cool
Pidurituli on õige vastus, seega ei pea bensiinikindel olema, ainult välimus on oluline. Lähen esmaspäeval Espakist uurima, mida neil pakutakse. K-Rautas juba käisin, aga seal osati ainult käsi laiutada.
(15-05-2009, 15:22 PM)Nobody Kirjutas: [ -> ]Tavalist armeerimata kummivoolikut igas mõõdus võid osta kasvõi ESPAKIST Cool

Sealt isegi ostetud ja kasutatud neid MB diesel mootoril pihustite mustade kummivoolikute asemel . Kannatavad naftat küll kuid bensiinikohta ei oska öelda .
Teemast välja, aga bensiiniga muutuvad nad kõvaks ja enam ei paindu hiljem.
Käes!

Värvitut voolikut oli nii Espakis, Dunlop Hiflexis kui Hydroskandis, punast polnud paraku kusagil. Espaki oma oli kõige soodsam, 12-ja-midagi krooni meeter. Eks näis, kas õnnestub sellest midagi asjalikku meisterdada.