automoto.ee foorumid

Täisversioon: izh49 colourjob
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Istun siin ja mõtisklen sügavalt:wow, et millise värvitooni kasuks otsus langetada...Sygavtumesinine oleks yks variant...must läikiv...aaga äkki oskaks keegi mõned originaalvärvikoodid letti panna?
ja kogemusi leegikaarte värvimisel? kuumakindla hõbedase/alumiiniumvärvi hankimisel?? Big Grin
:eureka:???:???:eureka
Uuri eri värvikihtide alt välja milline oli algne ehk siis originaalvärv ja tee selline. See on puht minu arvamus, kuna ise ei pea lugu värviaretustest. Puudub ilmselt kunstimeel.
Paljud 49 d olid rohelised. Mul ühel 350 ne raamil tuli värvikihtide alt välja tumesinine.
izhid olid aegasid tagasi enamus tumerohelised või -sinised..originaalraamatus peaks isegi vene värvikood olemas olema!? saaks nyydisaega ymber panna ja inimestel elu kergemaks teha..et kas kellelgil on pakkuda?

..enda taastusalune tundub sinise poole kalduma, originaalvärviga tegu ei ole..ja kuna kaaskihutajatest yhel roheline ja teisel musht, kipun sygava-sinise poole:smug

..rohelist on mingil määral jäädvustatud kaa[mitte originaalvärv]..

mihkels999

üks iz i originaalvärv on \"mereroheline\" st. midagi helerohelise ja helesinise vahepealset.
Ehk siis midagi taolist
See on juba uuema masina oma, peaks olema Jupiter/Planeta sarjast. Seal on üldse kummalisi värve, näiteks on mul kodus üks roosakaspunane IZi paak ja see on tehase originaalvärv!!!

49 tehaseraamatus värvikoodi ei ole. Kui originaaline tahad teha, siis otsiks ma detailidelt ülesse õige värvi, muul juhul läheks aga poodi ja valiks mõne, mis üldjuhul ajastusse võiks sobida.

Asp



Tsitaat:Originally posted by mihkels999
üks iz i originaalvärv on \"mereroheline\" st. midagi helerohelise ja helesinise vahepealset.
Ehk siis midagi taolist
minul on originaalvärv alt ilusti kätte saadav. lähen lähiajal värvipoodi ja küsin korraks väikseid värvikaarte. nii peaks ka saama...
ja neid remondipaake tuli tehasest tõesti lausa selliseid, et naera puruks.
Vähemalt IZ-350te enamik olid minu teadmiste
kohaselt mustad - polegi nagu muud värvi
jäänuseid näinud ise...

49-t tean, et tehti ka tumesinist,
tumerohelist, tumepruuni ja kollast (?).


Parimat,

Valdo
Izh350 kohta ei oska kindlalt väita, kuna ainsa katsustud eksemplari värv väga tuhm on ja suurelt jaolt põlenud&roostega segunenud..
Aga värviproov oleks vb tõesti abiks lasta teha, oleks nyyd veel muni tuttav kes ashja ära teeks:duh
ja veelkord tooksin esile kui tore oleks värvisõpradel originaaltoone netist leida..:keersilm



ja minu käe läbi sai ta umbes selline:
ja lisaks:
tegelt on igas värvipoes olemas ka digitaalne värvilugeja. pistad aparaadi vastu pinda ja ta laseb sulle koodi välja. ainus probleem on see, et pind peab suht tasane olema.