automoto.ee foorumid

Täisversioon: kuhu minna ülevaatusele?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Küsiks siis ,et kuhu oleks mõttekam minna ülevaatusele, Keila ümbruskonnas?
Autoks 88a. Moskvits 2141, olen sel kõik enda arvates vigased kohad välja ravinud, välja arvatud kere, millel on siin-seal roostetäpp ning ebaühtlane tühikäik. Olen kuulnud, et Keila ja Saue üv-punkte peaks vältima...
nii et kuhu?
käidud laki tänaval.
Väga seaduskuulelikud ja mõistlikud. ja seda ilma naljata.
Sai käidud bmw-ga, millel nina suht krimpsus oli, ja sai läbitud.
esiots ei olnud isegi puudus, kuna ei olnud ohtlik, vaid pigem soovitati ära vahetada.
Jantech Grupp OÜ Kadaka tee 131, ehk mõtlesid seda?

Mina käin kõikide oma autodega mõned aastad seal juba. Seal on mõistlikud mehed, kes ei hiili seadustest mööda aga ei hakka tühiste asjadega vinguma. Üle-eelmine aasta käsiti ilusti käsipidur ära pingutada, et järgmine aasta enam läbi ei saa. See aasta tegin spetsiaalselt selle korda ja meestel oli see meeles. Aga seekord ei töötanud signaal, sellest nad numbrit ei teinud.Toungue
Ühesõnaga, soovitanSmile
Kui auto korras, ei tohiks nagu probleemi olla! aga vaata Vasalemma poole!!
Tahtsin just küsida Vasalemma kohta
(18-06-2009, 20:35 PM)kapa Kirjutas: [ -> ]Jantech Grupp OÜ Kadaka tee 131, ehk mõtlesid seda?

Mina pidasin pigem silmas http://www.maitene.ee/ @ Laki 11a
Kava Auto Keilas. Vähemasti üks mees seal autoehitaja - oskab vajakajäämiste puhul nõu-jõuga avitada.
Igal juhul mitte Sauel! Norivad pisiasjade pärast ja tahavad rulli.
Ehk oskab keegi soovitada mõnda head kohta, kuhu võiks Tartus ülevaatusele minna.
noh minge vasalemma, kuigi jah norivad pisi asjade yle!
käisin kevadel, numbri ja kabariit ei pölenud, taat saatis julmalt keila neid vahetama tagasi tulles kontrollis yle löi oma templi ära ja lisa raha ei tahtnudki! .korduv ylevaatus polnudki!