automoto.ee foorumid

Täisversioon: Minu Volvo
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Pole nagu enne eriti saanud oma liikumisvahendist kirjutada, aga eks ma katsun nüüd siis alustada.
Auto on Volvo Amazon
1966a.
mootor 1,8
Sai ta siis muretsetud paar aastat tagasi, üsna õnnetus olukorras oli. Esi-ots oli nii mäda, et aimatavad tiivakontuurid ainult paistsid. Muidu täitsa sõidukorras. (kahetsen, et sellest ajast pilte ei teinud
Sad)
Esimese pooleteist kuuga sai ära tehtud karjuv pleki-värvitöö ja siis sõitma.(mõttega:\" Ahh, küll ma pärast teen ülejäänud asjad.\")
Nüüd siis kulgen igapäev ringi ja nokin pisiasju. Suuremad tegemised tulevad sügise poole, siis vahetan ära küljekarbid, ning plaanin ka mootori vahetust.
Esmased pildid siin:\" Head suverullid all\"
Suverullide paigalduseks pidin vedrudest 1,5 tollise liftingu tegema. http://www.album.ee/?o=300051552

Teema alustuseks praeguseks kõik.
Järg jutule, ning piltidele tuleb kindlasti varsti.
põgusalt me su Amazonist juba kuulnud:
Tsitaat:Nojah
Ise ka Amazoni omanik, sinine 4 uksega. Kulgen igapäev selle liikuriga. Sõiduomadused päris head, minekut on piisavalt (arvetades juba päris väsinud 1,8 mootorit aga 2.0 on juba valmimas.)
Korra oli isegi mõte 3,5 V8 vahele sokutada, komplektne mootor täitsa olemas, aga natuke veel pean plaani

Eesti registrisse võtmisel 2001a. lõpus, oli esimene neljaukseline. ARK andmetel

sääl \"album.ee\"s olevad pildid on muidugi huvitava nurga altSmile; \"Head suverullid all\" peaks vist link olema???

\"suverull\"=velg-rehv? Tasus siis müttamine ära (välja näeb küll kuri!)?
pildilt paistab, et puuduvad veel liistud - loodame, et otsid-leiad ajapikku ka sellised \"tarbetud vidinad\". Ega\'s midagi, ootame pikisilmi pildimaterjali!

teet,
fännab amazone (eriti originaalkujul; sa aga vist rohkem hot-rodi fänn?)
Eks need esmased pildid tehtud enne liftimist ja pärast. Väike vahe on märgatav.Smile
veljed mulle meeldivad!! auto ise kah!!