automoto.ee foorumid

Täisversioon: tuula t200m
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere olen uus siin foorumis ja ega ei ole kellegil alles komplektset karbussi,sellist mis sobiks tuula t200m mtorile,on plaanis panna see mini mpeedi raamile.ja ega ei ole teil kellegil elektri skeemi jooniseid millest v6hik kah aru saaks.olen t2nulik kui keegi aidata saaks.
Kasuta foorumi otsingut või lappa ajaviiteks teemad läbi. Karbussi võid saada valides Uunikum>Vanatehnika turg ja neid el.skeeme ka päris mitmeid siin olnud või viidatud.
Delta, või misiganes võrrilise raam see ka ei olnud, laguneb sul Tuula mootoriga laiali.
okey aga olgu igasugused pakkumised on ikkagi oodatud mis veel tulemas on.
Kui oled tegelemas ida-euroopa masinatega, ka endised nõukaaegsed, siis aitab palju kirillitsa tähestiku kasutamine googles. Näiteks: электросхема тула
http://www.autoraritet.com/inter/electro/t200tula.jpg
heh vene keelt eriti ei m6ista aga loodan et sellest on abi.t2nud.aga 2kki siiski on kellelgi pakkuda karburaatorit mis sobiks sellele isendi mootorile?
Kui mõtled Tuula mootorit aretada Riga mini mopeedi raamile, siis see raam ei ole iseenesest väga nõrk (kui just mootor raami alla ära mahub).
Üks elektriskeem veel siin: http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid228204
Vene ratastel väga lihtne skeem, vaevalt et tekib probleeme arusaamisega.
ilusti mahub 2ra,ja raamil on tehtud ka tugevdused et kokku ei vajuks.aga neid elektronika releesid ja teisi juppe oleks vaja.