automoto.ee foorumid

Täisversioon: K : Võrrile parem esihark.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere.
Tekkis selline küsimus, et kas oleks mõtet võrrile paigaldada Rolleri esihark?
Asja mõte on üldse selles, ( Võimalik, et olen ise miskit tegemata jätnud) rolleri esihargil puuduvad igasugused loksud, mida mul võrri esihargil kaotada ei õnnestunud.
tahaksin tagada enda jaoks ohutumat liiklemist.
Ka esimesest ketaspidurist ning spidomeetrist ära ei ütleks.

OT: Välimus ei ole üldse küsimuseks hetkel.
Terve võrr on plaanis endale suviseks liiklemiseks mugavamaks teha.
Ajutine lahendus, kuni lubade saabumiseniWink

Ette tänades
@Keits
(03-07-2009, 22:39 PM)keits Kirjutas: [ -> ]Tekkis selline küsimus, et kas oleks mõtet võrrile paigaldada Rolleri esihark?
Asja mõte on üldse selles, ( Võimalik, et olen ise miskit tegemata jätnud) rolleri esihargil puuduvad igasugused loksud, mida mul võrri esihargil kaotada ei õnnestunud.
tahaksin tagada enda jaoks ohutumat liiklemist.

Kui viitsid, siis ehita. Mina ei näe sellel mõtet.

Mina paigaldaksin Gauja ülavedrudega esihargi ja oleksin retroliikuriga üliõnnelik - kui sellele korralikud pronkspuksid sisse treida, siis saab loksu pea olematuks teha.

Kui ma Sinuvanune olin, siis sõitsin igapäeva-jalgrattagagi nii, et ülavedrudega esihark küljes oli, küll mitte Gauja oma, vaid Prantsuse sõjaväejalgratta oma (võetud sakslaste poolt 1940 sõjasaagiks ja 1941 siia sattunud). Poosetada oli vaja Smile
See mulle võrri juures meeldibki, et ta on omapärane, RetroliikurToungue
Gauja esiharki ei ole mul aga kusagilt võttaSad
Mul on selle võrri eesmärgiks see, et ma saaksin millegagi korralikult kalal käia ning maal vahest 3 km-i eemale poodi sõita. samas tahaksin ma , et mu võrr näeks ka korralik välja( vähim, mida ma sellise liikuri heaks teha saan ju), kahjuks loksuv esihark ei ole korralik.
Siis, et mitte võrri välimust ära rikkuda, võtan esihargi uuesti ette ja vaatan kas saab veel neid lokse vähemaks.

Vabandust OT pärast. Tahtsin teise inimese arvamust kuulda.
sain mõtteainet ning jõudsin järeldusele.
[attachment=30427] Kas seda Stellat võrriks nimetatakse, aga esihargi tegin 125- se hargist, nimelt tuli seda lühemaks teha. Taha said ka õliamordid ja kruusateel oli mõnus sõita, kuni vist sidur purunes. Polegi viitsinud veel asjasse süveneda...

Terv. Veteran.