automoto.ee foorumid

Täisversioon: Cabrio 08
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Punane pilt on umbes aastatagusest mobile.de kuulutusest tuttav Smile
Alles hiljuti oli nimetatud isendeid (Lada Natasha) Belgias või Prantsusmaal umb. 20 tk laojäägina müüa. Masina hind koos maksudega Eestis oleks olnud umb. 90000 EEK. Lugesin siis ka mingi Prantsuse autoajakirja arvustust ja see oli hävitav - tugevduste tõttu masin üli raske ja kiirendub seetõttu olematult, juhitavus nagu seitsmekümmnendate lõpu odaval Renaultil jne.
Ise olen pikka aega otsinud mõistliku hinnaga \"Natashat\", Bohse poolt toodetud Samara Fun on aga perverssus Smile
SIIN On üks... [Pilt: 11111111125368744-20030901125734.bild]

EUR 2.990

Daten:
16.500 km, 53 kW (72 PS), EZ: 04/91, TÜV: 09/03, rot-metallic, 2/3 Türen, Benzin,

Besonderheiten:
Leichtmetallfelgen
Beschreibung:
Recaro-Sportsitze, Alufelgen, Nebelleuchten, RC, etc., Inzahlungnahme möglich.

Händler:
Bartels - Automobile
Mellendorfer Straße 33
D-30938 Fuhrberg
Tel.: +49 - (0)5135 / 16010
Fax: +49 - (0)5135 / 16020
eMail an den Anbieter
Tagaosa oleks justkui Renault 19 Cabriolt võetud. Sellist versiooni pole veel näinud Smile

ummi

kurat kui mu naine ainult vene tehnikat seediks mureteks endale ka sellise NatachaToungue
kas see Fun on see millel on katus läind ainult tagaistmel?:???
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ummi
kurat kui mu naine ainult vene tehnikat seediks mureteks endale ka sellise NatachaToungue
kas see Fun on see millel on katus läind ainult tagaistmel?:???

Jep. Tõsine rõvedus see \"Fun\"
OT, aga siin üks teemaväline : \"Van\" (tea, kas on liikluskindlustuse soodustus ka?).

http://www.motorbase.com/vehicle/6/1/3/7...re-23.html

[Pilt: std_1988_Lada_Samara_Van_-LF-.jpg]