automoto.ee foorumid

Täisversioon: Dnepri siduriga probleem
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lugu ise järgmine: umbes aasta tagasi vajus jubin MT803609 ( vt. http://www.loodusand.ee/1.gif ) ootamatult sügavamale oma pessa ja sidurikangike sai teda sisse suruda ja sidurit lahutama panna ainult pisut. Kuna kangike istub selle jubina soones, siis sai silindrit keeratud 90 kraadi ja pandud kangike suruma sidurit risti soonega, nii sai silindrit suruda sügavamale ja sidur lahutus normaalselt. Tänane seis on selline, et soone servad on kulunud ja kangike libiseb tagasi soonde ja tulemuseks on mittelahutav sidur. Lihtne lahendus oleks soon täis keevitada ja edasi sõita, aga kas see just kõige mõistlikum lahendus on... Tean, et Isandpauk oli kunagi hädas sama probleemiga, aga ehk on keegi veel, kel kogemus olemas ja teab, milline detail järele andis ja kuidas parandada?
Ei tahaks ilma viga teadmata lammutama hakata...
Ise küsin ise vastan. Purunenud sidurivarras. Enne, kui lähen kaubandust nuumama, küsin- kas kellegil on üle üks pikem sidurivarras? Omal on olemas lühemat sorti (16,5 cm), vaja oleks ca 19-19,5 cm. Lisaks oleks vaja välja vahetada paar siduri kruvi ja hea pakkumise korral ka mõlemad sidurikettad (soovin uusi!), ehk on kellegil Tallinna kandi inimesel liiast?
EDIT: kõik detailid olid Kloostrimetsas olemas, k.a. siduri kruvid. Probleem lahendatud Smile
Uued sidurikruvid saad Põlva motopoest (saadab juppe ka postiga), võibolla ka Kloostrimetsast. Muude juppide kohta ei oska soovitada.
Tõstan teemat ja uurin Dnepri sidurivarraste kohta. Siin teemas on väljatoodud, et lühem variant on 16cm ja pikem variant on 19cm. Kas on võimalik, et mingil variandil on veel ca 21 cm pikkune sidurivarras (peaks olema 197Xa mt10)?