automoto.ee foorumid

Täisversioon: jawa jama
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
asi selles et 638 parme pütt ei taha käia. vasak käib ilusti aga parem teeb ainult tühikäigul paar pauku ja see on ka kõik. kontaktid, kondekas, süütepool - kõike olen vahetanud aga ikka ei tööta. oskab keegi äkki nõu anda?Sad

hideo

Mkm, kolvirõngad? Kompressiooni oled mõõtnud? Raamlaagrite tihendid?
ühes pütis süüde vale? ning vaheta mõlema süütepooli otsad omavahel ära, st et mis enne töötas paremale pütile, siis nüüd vasakule ja vastupidi. kui viga on ikka endine, siis küünlad, küünlajuhe ja süütepool on korras.

riho

Kindlasti kontrolli ka piipusid testriga (ehk küll siis nende viga ilmneb juba siis, kui süütepoolid ringi tõstad)
jah see piipude jama võib küll aktuaalne olla. ise ei kasuta neid juba tükk aega. lollikindlaim on ikka traadist südamikuga juhe (vene süütepoolidele muu ei sobi), mis otse küünlale kinnitub (analoogselt autodele). loomulikult on vaja ka kummist fiksaatorit küünla otsa.
jah uued juhtmed on, rõhud on võrdsed mõlemas silindris, kontaktid uued, rõngad uued, kondekad uued, ainult süütepoolid vanad. ju siis jääb viga nende süüks aga ei ole veel uusi süütepoole suutnud hankida nii et tuleb oodata ja vaadata mis edasi saab...
enne kui vahetama hakkad, vaheta süütepoolid omavahel ikka ära. kui midagi ei muutu, siis pole ka viga poolides.
Pakun küll lolli varianti, aga äkki panid kolvi valepidi peale?
Kui uued rõngad jne..
Poolide vahetus ka siis nii, et olid vist sinised juhtmed ringi omavahel ja piibud ka

Tsitaat:Pakun küll lolli varianti, aga äkki panid kolvi valepidi peale?
Kui on selline \"näpukas\" juhtunud, siis peaksid rõngad kanalite akendesse \"jooksma\".
Laurts Kirjutas:Pakun küll lolli varianti, aga äkki panid kolvi valepidi peale?
Kui uued rõngad jne..
Poolide vahetus ka siis nii, et olid vist sinised juhtmed ringi omavahel ja piibud ka
Võib-olla vaataks ka kuupäeva enne postitamist? Ma millegipärast kaldun arvama, et antud probleem on ammu lahendatud...
minu viga

japivend16

unicman Kirjutas:asi selles et 638 parme pütt ei taha käia. vasak käib ilusti aga parem teeb ainult tühikäigul paar pauku ja see on ka kõik. kontaktid, kondekas, süütepool - kõike olen vahetanud aga ikka ei tööta. oskab keegi äkki nõu anda?Sad

mul oli ka suvel sellibne jama,et jawa parempoolne pütt ei tahtnud hästi töötada.Mul oli viga selles et parempoolne väntvõlliots viskas,sellepärast ei saanud süüdet paika ja ei pütt ei töötanud.
japivend16 Kirjutas:
unicman Kirjutas:asi selles et 638 parme pütt ei taha käia. vasak käib ilusti aga parem teeb ainult tühikäigul paar pauku ja see on ka kõik. kontaktid, kondekas, süütepool - kõike olen vahetanud aga ikka ei tööta. oskab keegi äkki nõu anda?Sad

mul oli ka suvel sellibne jama,et jawa parempoolne pütt ei tahtnud hästi töötada.Mul oli viga selles et parempoolne väntvõlliots viskas,sellepärast ei saanud süüdet paika ja ei pütt ei töötanud.

Mis tegid siis? Vända viisid rihtimisse kuhugi?