automoto.ee foorumid

Täisversioon: IZ 56 esikahvel
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

murdock

Oleks vaja väheke õpetust kuda kaua seisnud 56 esikahvlit määrida/õlitada. Pole asjaga tegelenud ning sooviks saada mõned näpunäited. Ei oska/julge kohe asja laiali tõmmata nii et targemad võiksid väheke nõu anda.
mis seal siis määrida. lenda aga lambist peale. vähemalt nii parandasin mina k750-ne reduktori ää. aga ega seal midagi rasket pole. kui sa kahvlil laagreid õlitaga tahad siis arvesta et seal lahtised laagrid nooh võtad lahti kuule ää ei kauta teed tavotiseks ja asi ok. ja minu meelest peaksid tal vedruamordid olema ees üldse ilma õlita nii et seal pole kah midagi ullu
keerulist pole seal miskit. täpselt nii, nagu sealt jupid välja tulevad, lähevad nad ka tagasi. erilist tähelepanu pööra puhastamisele, sest tõenäoliselt on seal kõva sete. roppu jõudu ei tohi kasutada. ülevalt kork lahti, vist käis ka alt mingi mutter lahti. vaata, kas amorditorud on sirged ning uuri kapronpukside seisukorda. mina soovitan amordid ka esiratta ja kahvli küljest lahti lasta, seda lihtsam on protsesse sooritada. pane spetsiaalset esikahvli õli ja õiges koguses.

murdock

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
keerulist pole seal miskit. täpselt nii, nagu sealt jupid välja tulevad, lähevad nad ka tagasi. erilist tähelepanu pööra puhastamisele, sest tõenäoliselt on seal kõva sete. roppu jõudu ei tohi kasutada. ülevalt kork lahti, vist käis ka alt mingi mutter lahti. vaata, kas amorditorud on sirged ning uuri kapronpukside seisukorda. mina soovitan amordid ka esiratta ja kahvli küljest lahti lasta, seda lihtsam on protsesse sooritada. pane spetsiaalset esikahvli õli ja õiges koguses.

a kui palju seda õli peaks sinna valama?:keersilm
tuhnin oma paberites ja annan teada. max paar päeva.
pardonks, et aega läks.
kummaski esiamordis on 56-l 150ml õli. sul 56 juppe üle pole? järsku saaks vahetada midagi.

murdock

tänud abi eest. Juppe just üle ei ole, aga mida konkreetselt sul vaja läheks.
tervitusi.
vaja oleks:
esitule klaas, summutid, kolme triibuga küljekaaned.