automoto.ee foorumid

Täisversioon: mv 042
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere siis.
etuuriks kas kellelgi on sellisele isendile nagu mv 042 juppe nn kylje plekid ja tuled. plaanis puhuda yhele eluvaim sisse.
ja siis oleks yks kysimus
kui restaureerida kas peaks proovima s2ilitada vana v2rvi v6i siis laskma liivapritsiga yle ja uus v2rv peale?
(14-08-2009, 21:40 PM)MotoGuy Kirjutas: [ -> ]kui restaureerida kas peaks proovima s2ilitada vana v2rvi v6i siis laskma liivapritsiga yle ja uus v2rv peale?

Oleneb, mis seisus vana värv on. Kui mina ei suuda teha kaunistusi paremini/kvaliteetsemalt, kui säilinud on, siis olen piirdunud värviparandustega ja jätnud alles kõik vana. Kui ei või kui vana värv on kadunud, siis olen kõik maha võtnud ja uue pannud.

Lihtsalt triipude, vesipiltide jm kaunistuste tegemine ei ole alati triviaalne töö... st sellega võib olla paras jama. Ja tulemus on reeglina ALATI halvem tehasetööst.
Sadnjaa, küljeplekkidega on , nagu ..on!! olen ka kolm aastat otsinu, aga tühjus!! vöibolla isegi nöus gauja plekkide vasta vahetamaRolleyes