automoto.ee foorumid

Täisversioon: Palun abi Jawa 634 väntvõll
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mure siis selline hakkasin välja v6tma väntv6lli yks pool karterist juba ära panin ilusti teise poole karterist ilusti toetama alla kaltsu et viga ei saa
v6tsin tammepuust puuklotsi asetasin selle väntv6lli otsake v6tsin haamri (väikese)ja kukkusin koputama sain ilusti kätte aga mis aga juhtus keps enam ei liigu mida ma teen k6lbab see ainult paadile ankruks v6i saab sellest veel asja Sad
Kas vänta on enne ka haamriga töödeldud?Tundub et andis tapist järele,mida ei tohiks väikese koputamisega juhtuda.Pane kokku ja proovi liikuma saada,ega kepsu tapil pole seal pärast kuhugi minna.Kui kesk tapp järgi annab,vot siis on pahasti.Ah jah,karter lase ikka kuumaks siis pole vaja taguda.
Mootori ajalugu ei tea aga enne koputamist kepsud liikusid vabatahtlikult.
nyyd täiest tihkelt kinni ja näha et keps on vastu hooratast. Väike võimalus et mingi saalepoiss on paigast ära ?
ja kui t6esti on tapist liikuma hakanud on asi metsas v6i saab seda omal käel kah paika tagasi panna ?
Omal käel ei tasu paika panna,võid generaatori rikkuda (hakkab vastu käima),kui asja ei saa,võid minu kätte tuua,mul vahendid remondiks olemas. Kui asja vastu huvi on helista 53924932,ise asun Kohilas,ja liigun ringi tööpäevadel Tallinas.