automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kas tasub sellist minski osta?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere, mul on selline asi et olen tahtnud endale viimasel ajal minski. Nüüd tuligi üks kuulutus aga see on minuarust vähe kahtlane.

Nimelt on masin 93 aasta oma (dokumentidega kuid ilma kindlustuse ja ülevaatuseta), st. 10 aastat vana aga läbisõit on ainult 1500 + on öeldud et äsja kap. remont läbi tehtud.

Ma ei saa aru miks on 10a vana pill ainult 1500 km läbi sõitnud ja mis valemi abil on ta 1500 km jooksul nii peeneks aetud et oli vaja kap. remonti teha?

Pluss siis veel kahtlen ka selle kap. remondi kvaliteedis kuna müüja ei mäletanud õieti sedagi kas tsikkel on 6 või 12 voldine (lõpuks tuli välja et 12 voldine siis).

Hind on kirjas et 4000 (pakun et on võimalik ka alla kaubelda veidi)

Mis on teie arvamused vanuse/läbisõidu/remondi kohta?
Eks annab ikka hea tahtmise juures kohviks sõita, aga oletatavasti on mootor enne remonti kinni jooksnud (???).

Põhjusteks võivad olla vähene õli küttesegus, ülekuumenemine, juhuslik rike jne. Samas konkreetse ratta puhul ei teagi, mis ja kuidas.

Kasutatud ratast üldse ostes Sa ei saa eriti kindel olla võimaliku remondi kvaliteedis, aga hetkeolukorra ehk saab ikka tabada.

Vahel leidub ka seisnud rattaid, see pole just üliharuldane.
Käisin ja tsikli seisukord oli (väga) hea.

Pakiraami oli nähtavasti ümber tehtud ja uus värvikate peale lastud, laibarauad olid vist stockist. Mootor rabas väga hästi, mul tuli kohe nokk püsti proovisõidul kogemata :yes

Ilmselt see oligi see \"kap-remont\" millest räägiti.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: marti184
Käisin ja tsikli seisukord oli (väga) hea.

Pakiraami oli nähtavasti ümber tehtud ja uus värvikate peale lastud, laibarauad olid vist stockist. Mootor rabas väga hästi, mul tuli kohe nokk püsti proovisõidul kogemata :yes

Ilmselt see oligi see \"kap-remont\" millest räägiti.

Kui kõik on väga hea, siis ehk 4K pole mingi eriti ultra kirves. Aja küüned taha! Smile
Küüned juba taga Big Grin . Nädala jooksul peaks kätte saama :bounce

Ainult et sellele asjale peab siis suunatuled ja esiporika saama, need on puudu
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nasa13
Vahel leidub ka seisnud rattaid, see pole just üliharuldane.

Ma sain oma hoole alla sellise isendi nigu M105 \'68, läbisõit oli umbes 200km kui sain.
Peli oli selles, et sellega oli mingi aeg pikki seina sõidetud ja siis kuuri lükatud.
Paak maha ja natuke kuvaldat ja juba raam sirgu. Mingi ime läbi oli tal esi ratas sirge :keersilm, aga no mis vahet sel on mul nüüd uus kallike Big Grin

kolmpool

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: marti184
Käisin ja tsikli seisukord oli (väga) hea.

Pakiraami oli nähtavasti ümber tehtud ja uus värvikate peale lastud, laibarauad olid vist stockist. Mootor rabas väga hästi, mul tuli kohe nokk püsti proovisõidul kogemata :yes

Ilmselt see oligi see \"kap-remont\" millest räägiti.

OOt, kas minsk võtab tõesti otsa püsti? Või juhtus see kohaltminekuga?
ega ta nii võimas siis kah pole, kohaltminekuga ikka. Kuigi ma omastarust püüdsin just seda vältida kuna mulle oli öeldud et see võib alt ära minna.

Sme4gol

kui kellelgi minski soovi, siis mul on kah. just tegime mootori korda, uued trossid peale, käe pidemed ja krossilenks. 2.5k annax ära, mootor uuema tüübi oma, ikka 90a ja ülespoole