automoto.ee foorumid

Täisversioon: põka varuosade huvi(dt 20)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tekitan uue teema, huvi siis selline,et käikari pidin pudinateks tegema ja küsiks ,et kust ,sama töö ette võtnud töömehed on saanud võllilaagreid ,simmereid kiirelt.võib-olla on kellegil pakkuda koht,kus oleks võimalus saada uusi reeversi sateliithammakate lukustusseibe ja reguleerimisseibe.hea oleks info ,et äkki mõne muu levinuma masina osad äkki varjeeruvad sellega ,mida otsin.tänud vastuste eestSmileja kobens päevaCool
DT-20 käigukasti laagrid ja simmerid on standartsed varuosad, mida igas suvalises laagri ja tihendipoes ka müüakse. Reguleerpeile koos stopperseibiga müüakse komplektis T-25 varuosade poodides Sauel, Tallinnas, Raplas jne.
Ise panin oma DT-20-le komplektse T-25 reverssi sisse, koos võlliga. Ainult käigulülituse hammasrattad jäid vanad, kuna T-25 omad ei sobi.
tänud vastamast,juba enamus nänni koosBig Grin
Minul oli Viljandimaal auto-traktorilammutus(nüüd taastan vanatehnikat, enamus mootorratad)lammutuses oli ka mitmeid DT-20-neid,sellepärast on veel osasid järel.Käigukasti hammakaid on vähe järel ja ei tea ka mis käigu omad aga on külgülekannet,esisilda,esirattaid,sillakorpust,sidurit,väntvõlli ja palju väikseid pudinaid.On veel mõned uued osad,väntvõll,sateliidikorpus,DT-14 plokikaas.Nagu reklaamis, küsida võib kõikke.Tel.56644605
(27-08-2009, 07:12 AM)Armex Kirjutas: [ -> ]Minul oli Viljandimaal auto-traktorilammutus(nüüd taastan vanatehnikat, enamus mootorratad)lammutuses oli ka mitmeid DT-20-neid,sellepärast on veel osasid järel.Käigukasti hammakaid on vähe järel ja ei tea ka mis käigu omad aga on külgülekannet,esisilda,esirattaid,sillakorpust,sidurit,väntvõlli ja palju väikseid pudinaid.On veel mõned uued osad,väntvõll,sateliidikorpus,DT-14 plokikaas.Nagu reklaamis, küsida võib kõikke.Tel.56644605

Kas Sul mootori jaotushammasrataste karbist parasiithammasratast ka on?
Korralik mootoriplokk, keps (DT-20) ja sidurivõll pakuks ka huvi.
Hädasti oleks vaja ka radiaatori alumist paaki. Need sunnikud on tehtud tsingitud plekist ja roostetavad läbi. Konstruktorid ilmselt ei arvanud, et neid masinaid 50 aastat kasutatakse.
Hey Armex ega sul dt-20 starterit pole?
(27-08-2009, 21:46 PM)Tanel1993 Kirjutas: [ -> ]Hey Armex ega sul dt-20 starterit pole?
Starterid osteti kohe ära,ei ole ka starteri osasid,on GAZ-51 starterit millest mõned mehed teevad ümber DT-20-le
Selge.seda gaz 51 juttu olen ka ise palju kuulnud, mul on olemas isegi gaz 51 starter aga see on vaja ju panna teistpidi käima.
See teistpidi käimapanek pole sugugi keeruline.Ainuke jama on ainult selles,et Gaz-i starter ei anna nii head vunki,kui 20-ne enda oma.Mul enda 20-nel on 51 starter ja külmalt ei ole eriline mineja,samas soojalt käivitub nagu mõte,originaalstarter pani külmalt ka ilusti käima,aga see rsk läks laiali.
Stareri pöörlemine muudetakse mähise otste vahetamisega ära, aga pendiks ehk vabajooksu sidur tuleb ka teistpidi tööle saada. Kõige lihtsam on pendiks keevitamise teel jäigaks teha. Siis tuleb muidugi käivitamise ajal starter õigel ajal välja tõmmata, et ära ei lõhuks. Õnneks käivitub 20 aeglaselt. Gaz-i starteritest sobivad ainult vanema sordi starterid, millel on rootor sirge nuudiga.
Nojahh,siis on mul vist ikka lihtsam veel mäest alla sõites põka käima saadaCool
kui on kust alla lasta Big Grin siiski võiksid selle 51 starteri sebida ja lase ümber sättida,endal vanamees kompunnis kunagi peale aga,ega ta seda normilt tööle saand,kuna pill seisis tühja ja pole enam vana kes kõrval targutaks,siis kevadel võtsin asja käsile.lasin starteri ära remontida ,mingid puksid ja miskit nokitseti veel,läks 700-eeku,aga sai peale virutatud ja kohendatud vabalt ringlema(varem nagu poos teatud kohapealt kinni)ja voila ,tõmbas ilusti tööle,ei mingit problet ,kuigi originaal starter pidi 25% turjakam olema.muhelesin,et remontija viskas peoga steroide sisse.nüüd hea, ei pea tuttavaid nuruma,et käima saadaRolleyes
gaz 51 starter on mul olemas,eks ma uurin siis kas keegi oskab seda teistpidi pöörlema pannaWink
kui tartu piirkonnas oled,siis soovitaks sama tegijat,kes remontis enda starteri.tiba kallis oli,aga see-eest rahul Smile
Ma elan üldse muidu järvamaalBig Grin aga soovitada võiksid ikkagiCool
asukohaks on tartus vilja-leesika tänava kokku minevas otsas,seal suurem silt üleval samuti Smile
http://maps.google.com/maps?q=tartu+map&...01369&z=17
Ok,tänud ma uurin seda asjaSmile
tere tunnen huvi dt 20 kolbi kohta kas kellegil ei ole
Wink
(12-09-2009, 01:10 AM)Tanel1993 Kirjutas: [ -> ]gaz 51 starter on mul olemas,eks ma uurin siis kas keegi oskab seda teistpidi pöörlema pannaWink

Väike pildimeenutus GAZ 51 pendiksi lahtivõtmisest ja kaldpinna ümberkeeramisest
Ei viitsi neid siia järjest toppida,panen lingi
http://fotoalbum.ee/photos/eugu1/sets/1433011
KRT ,mõned pildid said veits segamini .