automoto.ee foorumid

Täisversioon: Lada 03 (renoveerimine)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

banjot

tre

mul selline hull mõte,et renoveerida ja teha pyhapäevade jaoks elegantne auto- nimelt valisin autoks lada 03me. plaanis teha : kap. remont mootorile, keretööd, värvida yle, valuveljed alla panna, sees kasutaks istmete jaoks valget nahka ja puitliiste!

mida arvate sellest(mõte on hull, see selge)- ja äkki on kellegil veel mingeid ideid?
on küll ideid Smile
kuna tegemist ei ole mingi erilise haruldusega, siis otsi ja oota, kuni leiad mõne originaalkorras eksemplari.
kindlasti tuleb odavam ja vähem vaevanõudvam.
Ise näen tartus pea iga paari nädala tagant ühte 100% originaalis 03-e ja alati käib mõte läbi, et \"Super Lux\" peaks olema küll auto, mida tasub tuleviku tarbeks originaalina hoida. Huvitav, kas talle uusi küljeliiste on veel võimalik kuskilt saada, või kuidas vanu renoveerida?

banjot

tglt mu lauto toorik olemas isegi... noh nende liistude ja asjadega on nii,et tuleb osta kuskilt kasutatud ,kuid veidi korralikumad ja siis lasta need korda teha.

a kas kellelgi mootori suhtes on ettepanekuid,et kuidas teha lada minekut teravamax- no variant,et väljalase uus- a see mingi 7k maksab, äkki veel ideid- ei peaks olema mega kiire, kui kiirendus võiksj ujõuda 10-11 sekundi kanti senise 14 asemel
Sarjast \"Naised saunas rääkisid\" jutt on selline, et kui Ziguli 1600 mootor korralikult kokku panna (tasakaalustatud, kanalid lihvitud jne) tuleb sealt üle 100 hp välja. Väidetavalt pidi veidi juurde andma ka Polski Fiati nukkvõll.

Aga kiirenduses aitab 02 reduktor, selle ülekanne oli vist 4,4; tavalisel 06-l on vist 3,9.

Asp
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Aga kiirenduses aitab 02 reduktor, selle ülekanne oli vist 4,4; tavalisel 06-l on vist 3,9.

Asp

03 peaks olema 4,1 reduktoriga, mõned isendid 4,3 reduktoriga (nagu 2101 jt.)

Olen ka kuulnud, et 03-06 mootorid pidavat ideaalse koostistööga ligi 100hj välja andma. (Võimalik ka, kuna korralik lada mootor läheb üsna põõrdesse, mis annab juurde).

Erilist tuumakeemiat vast polegi mõtet teha.

Kui ideedest rääkida, siis on meelde sõõbinud üks 03, mis oli sinise metallikuga värvitud ja valgete ATS velgedega. Klaasid olid veidi tumedamaks lastud. Kuramuse kompu oli küll. Korralik paintjob annab kõvasti jumet.

Edit: pane raha rohkem viimaksepeale värvitöösse, korralik mootor käib ka edasi.

banjot

hmm, tore kuulda sellist asja, et siksi mootorist tuleb timmitud isendi korral 100hepat välja, seega on see probleem lahendatud, agakuidas on 03 tuledega, ka nendega tuleks midagi ette võtta,et oleks sutsukene ohutum sõita?mida te arvate, kuidas muidu siksi kerega on, kui roostesed kohad korda teha, siis tahaks veel natuke teada saada veermiku kohta, mida sellega ette võtta või käib praeguses seisukorras ka asi?

aitäh
Tsitaat:a kas kellelgi mootori suhtes on ettepanekuid,et kuidas teha lada minekut teravamax

FIAT-i 2.0 twin cam Cool

banjot

mida arvate, kas 40k eeguga saaksin kogu selle yrituse ära teha, mis eelpool mainitud?
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: banjot
mida arvate, kas 40k eeguga saaksin kogu selle yrituse ära teha, mis eelpool mainitud?

Oleneb, kui kõrget viimistlusetaset püüad saavutada. Auto paneb kindlasti kokku...

Soovitaks soojalt eeltööd ja värvimise lasta kuskil kvaliteetses kohas teha. See eeldab aga arvatavasti alates 15K EEK ja rohkem, samas võib autole nahksisud ja vormeli mootori panna - kui ikka eeltöö on kehv ja värv nigel, ei tule lõpptulemus eriti tasemel, värvimist ei saa alahinnata. Smile

Nahksisu(???) kas nahkistmed? Istmed saad vast 10+K järgus kaetud...

Kõik oleneb, mida autosse panna...

Arvan, et 40K eest paneb kena 03-e kokku. Smile

OT, kas kavatsed autot rohkem nõ. originaali viia, või lihtsalt hästiviimistletud isendi kokku panna?

Edit: kas just 100hj saab kätte, aga sinna lähedale arvatavasti ehk küll.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: banjot
tre

mul selline hull mõte,et renoveerida ja teha pyhapäevade jaoks elegantne auto- nimelt valisin autoks lada 03me. plaanis teha : kap. remont mootorile, keretööd, värvida yle, valuveljed alla panna, sees kasutaks istmete jaoks valget nahka ja puitliiste!

mida arvate sellest(mõte on hull, see selge)- ja äkki on kellegil veel mingeid ideid?
Eks see idee on ikka päris hull eriti kui arvestatakse 40k.

Miks mulle tundub et see teema peaks mõnes teises topicus olema... UNICUst saaks juttu(renoveerimisest)teha ikka siis kui tahetakse teha orig. mitte;valukad,nahk,puit(LADAle):???Sad

muidugi maitse asi kellele ema kellele tütar...

banjot

njah, meibi see teema ongi vales kohas, kuid õigemat kohta polnud ju.. no yritan teha võimalikult hea viimistlusega asja, kuid et jääks alles 03tegelik pale, seega arvan,et välja valuveljed pannes ei teeks ma pattu. a seest tahaks kyll teha asja ,,SUPER LUX´´ile kohaseksSmile

ok, variant selline,et ostan endale 40k eest mingi muu auto, mingi vana honda või fordi või mis iganes, kuid asi kaugel hingest ja lähedusest... muide selle toorik autoga on seotud mu vanaisa, kes selle ropu raha eest ostis 80 aastal, seega metsik isu just SEE Auto korda teha..

äkki veel mingeid ideid?

keretööd , mootor ja värv- kolm tähtsaimat komponenti, hiljem saab teisi asju lisada.
Õigem koht on ilmselt :Autode all Liikmete autod ja Projektid....:eureka
teet siis liigutas teemat natuke; elame-näeme, kas \"Liikmete autod/projektid\" alla kah jõuabToungue (loe: Teet õrritab-ässitab mehetegudeleSmile).
loodan, et mu PS jõudis ikka \"banjot\"ni (kuidagi imelikult läks teine).

banjot

hmmh, ei jõudnud jah kudagi asi minuni, kuid viimaks leidsin siis teema ylesse uuesti!