automoto.ee foorumid

Täisversioon: Lonþeronid?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Pakuks neid mosse 403/407 omadeks.
Ei saa olla 403/407 omad.Võivad olla kas 402/407 või siis 403 omad.
Peaks heitma pilgu mõne ,näiteks 407 kapoti alla,kui ei ole sarnased siis on 403 omad.
Flanagan
Konksuga küsimus ja/või pildimäng?Toungue
Esimese ja teise pildiga asi selge ja lihtne.
Esimesel M402/407 parempoolne plekk, õhupuhasti kinnitusega.
Teisel M403 vasakpoolne plekk akuraamiga.
Aga sel kolmandal pildil tundub olema "krutskiga" ese. Oleks justkui M 403 parempoolne plekk, kronstein õhupuhasti kinnitamiseks olemas aga...
Pilti vahtides kääna või kael kahekorra, mulle igatahes tundub, et selle pleki S kuju on stantsitud vastupidi, st. samapidi kui eelmisel fotol olev akualusega plekil. Ometi peaksid nad olema teineteise vastaspoole plekid ja nende S-kuju ka teineteise suhtes vastupidine.
Mis sa, Raivo, kostad? Kas kolmandal pildil oleva pleki tõlgendus on lihtsalt minule silmapete või ongi ta kummaline "väärakas" praakplekk?
Minu jaoks on need plekid kõik mõistatuseks. Teisel ja kolmandal pildil olevad on siiski paar (vasak/parem).
Vaatasin ühe M407'e kapoti alla ja minu meelest ei sobi ükski nendest plekkidest sinna. Esimesel pildil olev justkui meenutaks 407't, kuid täpselt sama küll ei ole. Samuti ei sobi see ka M410'le. Äkki keegi vaataks oma autot ja võrdleks neid plekke, kuna ei tea, kas see auto, mida vaatasin, on ikka 100% 407, sest dokumendid ja birka puuduvad.