automoto.ee foorumid

Täisversioon: Imeelektrikud Tartus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kunagi ammu oli \"Pealtnägijas\" lõik ühes BMW-st ,millega esinduse vennad toime ei tulnud ja mis mingite Tartu imemeeste poolt liikuma pandi.
Kas kellegi on selle firma kontaktanandmeid või nime teada?
Oleks tõsiselt asjaliku elektriku-elektroonikut vaja.:eureka

Tõnu

Annan numbrid:Jüri 05030163 ja Priit 056210234....ja tõesti tegid korda mul ka.
minul on nende raketielektroonikutega ka 1 kogemus. Auto oli 2003 aastast, toodud saksast ja ujutuse üle elanud. PCM käis Tartus ja ennäe imet hakkaski tööle. Auto müüdi uue pähe maha, tehti ilge kasum. Möödus paar nädalat kui masin esimest korda seiskus. Uus omanik lendas kohe esindusse (pange tähele: esindusse mitte sinna kust see masin talle müüdi) ja kukkus nõudma garantiid jne. Ladusin siis testrid taha ja leidsin hunniku veakoode mida selle masina puhul ei oleks üldse tohtinud eksisteerida. Lõpuks kiskusin siis PCM-i lahti ja leidsin sealt seest paar lapitud rada (kliendi jaoks tähendab see garantii lõppu). Otsisime siis müüjad üles ja saime teada mis oli tehtud. PCM viidi uuesti Tartusse, see kord ei olnud abi mitte kellagi. Klient sai oma rahakoti ikka päris lõbusalt kergendada, edasi nad siis kaklesid seal juba oma vahel et kes selle uue pcm-i maksab...

jr

ja siis topiti üx akukork tühikäigumootorile vahele,et vähem õhku kätte saaks ja kasseeriti selle porno eest 1000.- eek.
idikad,lambad ja kirveväänajad. ja ei ole mina ainus kellele seal räigelt näkku pandud onSad((
Tauruse pani põlema TransRem.

Teeks nii, et päris niisama ei lahmi.