automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mis võrri vrakk see on
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Õnnestus endale hankida selline vrakk, nagu antud pildil on. Kuna praegu veel valitseb soov sellest sõitev masin valmis teha, siis palukski abi aparaadi identifitseerimisega.
(14-09-2009, 09:58 AM)mellpoiss Kirjutas: [ -> ]Mõnus pudru!
Tõeline "rahvamasin"
Raam ja kahvel ilmselt mingi 98 kuubikulise "sakslase" omad, paak Riga 12, 16, ülejäänud asjad Riga 11, 13 küljest pärit. Lisatud kinnitus säärekamootori paigalduseks.
See ei peaks indu vähendama vaid kaaluksin tõsiselt sellisena korrastamist.
Omalajal ikka "leiutati" selliseid käepärasest materjalist sõidukeid.
Lisan juurde,esihark kuulus kunagi NSU Poni ja NSU Quick-le
Tänud tuvastajatele.

Loodetavasti mul indu ikka jätkub asja sõidukorda taastamiseks - kõigepealt tuleb olemasolev kola lahti kruvida ja ära puhastada ning värvida, siis on võimalik vaadata, mis juppe vaja (nimekiri tundub suht pikk tulevat). Kuna olen antud teemal täiesti roheline, siis tuleb vaeva seda rohkem näha.

Igal juhul ei taha teda mingi hiinakaga tuunida või lihtsalt ära lasta roostetada.

Masina vanus peaks 40 aasta kanti olema, kuna see töökaaslane, kes mulle selle tõi, olevat asja ostnud mingi pensionäri käest siis, kui ta oli u. 10-12-aastane (mees praegu 40) ning enne oli see juba seisnud.
(14-09-2009, 10:38 AM)Armex Kirjutas: [ -> ]
(14-09-2009, 09:58 AM)mellpoiss Kirjutas: [ -> ]Mõnus pudru!
Tõeline "rahvamasin"
Raam ja kahvel ilmselt mingi 98 kuubikulise "sakslase" omad, paak Riga 12, 16, ülejäänud asjad Riga 11, 13 küljest pärit. Lisatud kinnitus säärekamootori paigalduseks.
See ei peaks indu vähendama vaid kaaluksin tõsiselt sellisena korrastamist.
Omalajal ikka "leiutati" selliseid käepärasest materjalist sõidukeid.
Lisan juurde,esihark kuulus kunagi NSU Poni ja NSU Quick-le

Aramex on sõber, aga tõde on kallim - nagu ütlesid antiik-rooma vanatehnikahuvilisedToungue! Seepärast lisan omaltpoolt juurde, et hark on küll sellist nägu nagu 98 ccm NSU-del, aga ei ole seda mitte! Selliseid harke oli mitmeid ja mitmetel tootjatel , väikeste ja suuremate erinevustega. See hark aga ei ole ei Pony ega Quicki küljest, selle peale võin ma lahjat mürki võtta - nagu ütleb jaapani luuraja Sorge!
Sõber kass, mürki ära võta,isegi lahjat mite,sest leitsin tänu sinule mõne väikse erinevuse .
selline ront mul kuuriall[attachment=31042]