automoto.ee foorumid

Täisversioon: kas 125-ne minsk või 175-ne Voshod
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

meelis001

Kas oleks parem osta 125-ne Minsk või 175-ne Voshod???
Minskiga saad teha A1 kategooria load 16. aasta vanuselt, Voshodiga saab alles 18. aastaselt teha A kategooria load. Oleneb kui vana oled. Ma kujutan ette et muidu on nad enam-vähem ühel pulgal

p6rsas112

mina arvan, et kui sa tahad temaga seaduslikult sõita siis jah, minsk, aga kui lihtsalt külavahel ja muljet avaldamiseks, siis igastahes voshod, see on mega hää pill, sellessuhtes parm kui minsk, ga ex otsusta iseSmile

harley

korras ja hooldatud minskiga on voshodile ainult tagutulesi näidatud...oleks mul valida...valiks minski.
kindlalt voshod.
Loomulikult voshod!!!

Sme4gol

tra minsk lasex vabalt ära, minsk võtab isegi tagurattase ja laseb sussi ikka võimsalt
mis asja Minsk teeb tagatulesid :o voshodile. Ma ei tia aga mu sõbral oli minsk mis jooksis 110 välja aga teisel sõbral oli voshod ja too oli ikka väheke särtsakam kui minsa ja ilusam ka

Sme4gol

voshod näeb rõve välja ju ja no ma ei tea, igatahes voshodi küll ei ostax

ivar130

1.voshodi mootorile on parem juppe leida;2.liigub kiiremini ja tõmme on parem;3.lihtsalt lahe masin ja kui mul oleks valida siis ikka voshod...
lihtsalt huvi pärast küsimus inkule:
mitu km oled oma moskvaga sõitnud?
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
lihtsalt huvi pärast küsimus inkule:
mitu km oled oma moskvaga sõitnud?

Lihtsalt huvipärast küsiksin Inku käest sama! Smile
veidi rohkem konkreetsust???
voshodil ikka parem kiirendus,aga laguneb ka suht kiiresti.
kas saab 16 aastaselt Minski jaoks lube teha?
kas siis saabki sõita,kui oled 16,et ei pea olema ikka 18?

Aitäh!
125cc saab 16 aastaselt load küll.
kusjuures see lubade värk... kui 16 sain tegin A1 load ära... kuid raskem oli leida kusagilt korralikku minski... silm jäi ühele voshodile peale... kuid ainuke proble oli 175ccm.... kohalike mentide käest sai siis küsitud, et kui ma 175ccm sõidan, kas trahvi ka saan... vastu öeldi nii, et põhiline, et sul load (A1) oleks, kiiver ka peas ja voshodil ikka dokud ja kindlustus korras.... siis neid ei koti üldse, kas on ratas 50ccm lubatust üle või mitte... paar korda mind isegi linnas kontrolliti ja ükski ment krimpsus nägu ei teind... kõik igati ok...
Nurr Kirjutas:kusjuures see lubade värk... kui 16 sain tegin A1 load ära... kuid raskem oli leida kusagilt korralikku minski... silm jäi ühele voshodile peale... kuid ainuke proble oli 175ccm.... kohalike mentide käest sai siis küsitud, et kui ma 175ccm sõidan, kas trahvi ka saan... vastu öeldi nii, et põhiline, et sul load (A1) oleks, kiiver ka peas ja voshodil ikka dokud ja kindlustus korras.... siis neid ei koti üldse, kas on ratas 50ccm lubatust üle või mitte... paar korda mind isegi linnas kontrolliti ja ükski ment krimpsus nägu ei teind... kõik igati ok...


aga kas keegi oskab aidata lubade asjus,kas saaremaal kah neid teha saab?Ja palju need maksavad?

Aitäh!
Märt
Nurr Kirjutas:.... kohalike mentide käest sai siis küsitud, et kui ma 175ccm sõidan, kas trahvi ka saan...

See, mida arvab mingisugune \"kohalik ment\" ei huvita mittekedagi. Seaduse järgi oled sa lubadeta juht ja kõik.
Vabandan väga, aga ma ei ole autokoolis kunagi käinud (ja seetõttu ei ole ka seda p**** seal kuulata saanud).
Mootorrattaload tegin 1986a Haapsalu ALMAVÜ juures ja autoload 1989a eksternina.
Lehti: 1 2