automoto.ee foorumid

Täisversioon: Aidake
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mul siuke küsimus kas tea teate, kas näiteks Tartus Proweri 2rattalise poes, võrrijuppe kah müüja on näiteks: Küünlajuhet, siduritrossi ja linke jne?
Kas oled püksisäärt pidi keti vahel kinni? Pealkirjasta ikka teema korralikult, pealegi enamus siinsetest lugejatest/kirjutajatest ei ole Tartust.
Aitaks, aga tõesti ei viitsi hakata laupäeva õhtul Tartusse sõitma.
(03-10-2009, 19:45 PM)Rigarider Kirjutas: [ -> ]Mul siuke küsimus kas tea teate, kas näiteks Tartus Proweri 2rattalise poes, võrrijuppe kah müüja on näiteks: Küünlajuhet, siduritrossi ja linke jne?

Aga helista neile ja küsi! Siinse foorumi kaudu niisuguseid asju ajada on kuidagi veidi kummaline tee...
(03-10-2009, 21:43 PM)metsakohin Kirjutas: [ -> ]Kas oled püksisäärt pidi keti vahel kinni? Pealkirjasta ikka teema korralikult, pealegi enamus siinsetest lugejatest/kirjutajatest ei ole Tartust.
Aitaks, aga tõesti ei viitsi hakata laupäeva õhtul Tartusse sõitma.

Mina olen ukhkelt tartlane. Tõesti, juhul kui sa mingit moodi kinni naelutatud pole, leiad sa Tartust iga viimsegi võrri jupi, mis sul vaja.
Üedsegi käid sa valet teed...Sinu nimetatud poodi pole kuulnud. Tartus on suurim valik Nõukogude Liidu masinate juppe Emajõe-äärses turus. Kindalsti on veel kohti, kus nõukogude pisimootorratastele juppe müüakse. Esialgu tuleb meelde Sepa turu hoones mitmed tehnikapoed. Jalad kõhu alt välja ja otsima!
teema ammendunud ja lukus.