automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kiivri E-tähistus
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Olen kuulnud et politsei on hakanud kontrollima kiivrite e-tähistust (kusagil rihma peal peaks olema E täht)

Tahaks teada kas nad teevad midagi kui on peas mingi vene kiiver millel selline tähistus puudub?

Ja kas ülevaatusel kontrollitakse ka kiivrit (ja selle E-tähistust)?
Vene kiiver ilmselt ei sobi enam jah. Nõuded on muutunud. Ülevaatusel... ei oska õelda. Võimalik. Aga vajab täpsustamist.
Mitteametlik viis E tähte kiivrisse hankida on otsida seda kohast, kus selline lipik on olemas, sealt see ära võtta ja siis kiivrisse panna.

See variant kehtib ainult no-name välismaa kiivrite puhul. Salvo munakoorele E sisse panek paneb politseinikud Su välja naerma.

Aga...kiiver olgu sama kallis, kui kalliks Sa hindad oma pead. Seega ei ole mõtet ennast odavate kiivrite näiliselt turvaliseks tegemisega üldse piinata. Elu on selleks liiga palju väärt.

Asp
Aspelundiga nõus. kui aega on, otsi foorumist kuskilt varasemast ajast üles üks \"ilus\" ilma lõualuudeta nägu... pilt täitsa olemas. ja kui kiivrit lähed ostma, hoia see pilt ligi. mulle mõjus:yes
ma tean, ma ise postitasingi selle pildi kus lõug oli sama alles nagu \"munakoorel\"