automoto.ee foorumid

Täisversioon: Cz 125 sädemega jama. Teema kustudada või lukku.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tervist , sai juba hiljuti ostetud cz krossikas ja nüüd sain kokku ja tekkis motoplat süütega sädeme jama.
Kui ühendad 2 juhet mis mähistest tuleb ja panna õieti süütepooli siis ei ole sädet.
Kutsusin onu kes hoidis piibu juhtmest kinni ning sai väikest kõditavat voolu ainult. Kui võtta otse nendest 2 juhtmest kinni ning proovida vaheldumisi hoida ja korraga siis ei saanud voolu.
Siis proovisime hoida ainult massist kinni ning teisekäega massi hoida siis saab kõva liti.
Proovisime edasi panna + juhtme, süütepoolis - klemmivastu ning massi hoida massi siis on säde selline et halb hakkab.
Kui võtta - juhe ning panna süütepoolis - klemmi vastu ning massi hoida siis on ka säde selline et halb hakkab.
Võtta - juhe ning panna süütepoolis + klemmi vastu ning võtta + juhe ning panna - klemmi vastu siis ei toimu midagi .
Mähisest tulevad juhtmed olen ära kontrollinud et ei oleks katki.

Küsiks siis asjatundjatelt mis viga on ? .
Kas süütepool läbi või mähis. Vb mõlemad ?.

Ette tänades.
Siim.
1. Kas mootori- ja süütepooli korpuse vahel massijuhe on pandud?
2. Motoplatil ei tohi vänta anda, kui piip küünlalt maas. Üsna suure tõenäosusega keerab see süütepooli p...
(18-10-2009, 22:54 PM)korvimees Kirjutas: [ -> ]1. Kas mootori- ja süütepooli korpuse vahel massijuhe on pandud?
2. Motoplatil ei tohi vänta anda, kui piip küünlalt maas. Üsna suure tõenäosusega keerab see süütepooli p...

Pm. on raam ju mootriga ühenduses aga proovin mootorist eraldi massi vedada prooviks.
Süütepoole proovisin teisi ka. Ning mitte midagi ei muutunud.
Vedasin eraldi massi aga mitte midagi paremaks ei läinud Sad .
Et kui kellegil on motoplat süüdet ja võib ka süütepooli pakkuda mõistliku hinnaga.
Ning samas mõtlen et võiks sae süüte panna.

E: Ma olen teisi küünlaid ka proovinud aga ei midagi.
Kunagi sai ka Cz-idega tegeletud ja ühel 250 - sel oli selline jama et peale igat sõitu tuli küünal vahetada ennem sädet ei saanud.
Väga huvitav oli ja viga jäigi tuvastamata.
Ei tule silme ette see süütevärk seal.Muidu tavaliselt on sel juhul kondeka viga.

Kas kusagil miskit joonist ei ole selle kohta?
Kunagi jäi üks CZ ostmata , et oli ka süüte viga ja kusagilt ei olnud saada sinna midagi asemele ja ei ole kodus ka kõige toimuvaga seal.
Võtsin ühe suvalise pildi netist. Pm on mul sama kõik mis pildl.
[Pilt: Picture%20147.jpg]
Ehk seletad oma esimest postitust veelkord lahti? Sealt võib nagu aru saada, et mingitpidi juhtmeid pannes ikkagi on säde?
(26-10-2009, 16:00 PM)korvimees Kirjutas: [ -> ]Ehk seletad oma esimest postitust veelkord lahti? Sealt võib nagu aru saada, et mingitpidi juhtmeid pannes ikkagi on säde?


Võtta süüte pool ning ühendada nende 2 juhtme nagu peab, siis sädet ei ole. Kui võtta + juhe küljest süütepoolist ja jätta ainult - juhte külge siis säde on. Kui panna nüüd + juhe tagasi ja võtta - juhe küljest siis ei ole sädet.

Minu arvates on see süsteem läbi.
(26-10-2009, 16:39 PM)Siim105 Kirjutas: [ -> ]Võtta süüte pool ning ühendada nende 2 juhtme nagu peab, siis sädet ei ole. Kui võtta + juhe küljest süütepoolist ja jätta ainult - juhte külge siis säde on. Kui panna nüüd + juhe tagasi ja võtta - juhe küljest siis ei ole sädet.

Minu arvates on see süsteem läbi.


Kas süütemängust tulevatel juhtmetel on klemmid tehase poolt otsa pandud või paistab mingi omaaretuse moodi välja? Seal on üks klemm laiem kui teine, aga siiski, kas oled proovinud klemmid süütepooli otsa vastupidi ühendada? Kas siis on säde? Võibolla on keegi enne Sind klemmid valepidi juhtmeotsa pannud?
Ei ole endaaretust näha küll. Isegi süütepoolil on kirjutatud klemmide/kõrvade peale Blue ja Black . Olen ilusti pannud sinise juhtme ''blue'' klemmi külge ja musta juhtm ''black'' klemmi külge.

Ega midagi , tuleb osta töökorras motoplat süsteem või panna mootorsae süüde külge.
Härrased, mis te jamate! esimeses postituses oli ju kirjas, et süsteemist oli lausa kahel erineval moel võimalik säde välja nõiduda, nii et " halb hakkab"
(27-10-2009, 13:13 PM)Veteran Kirjutas: [ -> ]Härrased, mis te jamate! esimeses postituses oli ju kirjas, et süsteemist oli lausa kahel erineval moel võimalik säde välja nõiduda, nii et " halb hakkab"

Nojah, vahest kirjutan natuke kahtlaselt Big Grin .
Aga muidu tänud neile kes viitsid oma pead vaevata.
Teema võib lukku panna või ära kustutada.