automoto.ee foorumid

Täisversioon: Esimene auto: Küsiks nõu.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere! Sooviks saada Teie arvamust, mis autot oleks tark osta oma esimeseks autoks(et ei peaks koguaeg remondis käima jne.). Hind ei tohiks üle 50 000.- küündida. Ja bensukulu ei tohiks ka palju olla.

Ettetänades
(25-10-2009, 20:52 PM)Kats178 Kirjutas: [ -> ]Tere! Sooviks saada Teie arvamust, mis autot oleks tark osta oma esimeseks autoks(et ei peaks koguaeg remondis käima jne.). Hind ei tohiks üle 50 000.- küündida. Ja bensukulu ei tohiks ka palju olla.

Väga raske midagi soovitada, valik sõltub paljudest asjaoludest:

1. Kus on plaanis (peamiselt) sõita? Kas linnatänavatel, suurtel maanteedel või palju ka kruusateedel (mis teatavasti talvel on väga väikese hooldusega muhklikud kiilasjääkolakad)? Või koguni metsateedel, kus on vaja kõrgemat kliirensit kasvõi seetõttu, et lume lükkamine on seal meie nappide teehooldusrahade tõttu väga ebaregulaarne?

2. Mitmekesi on plaanis sõita?

3. Mida ja kui tihti on plaanis autoga vedada (mööbel, suusad, reisikohvruid, mitmesugused pakid, lapsevanker, koer...)?

4. Kas talveöösiti (mil temperatuur langeb vahel -20 C ja allapoole) on plaanis autot hoida garaaþis sees või lageda taeva all?

5. Kas ja kui tihti ning millistel teedel on plaanis vedada haagist (paat, maja remontimiseks vajalikud ehitusmetarjalid jms)?
OT, aga pealkirjast võiks aimduda ikka ka teema sisu, et ei peaks n.ö. igaks juhuks klikkima. Teiseks on siin juba olemas ka selline teema:

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid231464 (Mõne teatud kaasfoorumlase lahmivaid postitusi seal ei tasu tähele panna.)
Eks oleneb ka sellest palju sul endal mutrivõti käes seisab. Ise sõidan Opel Omega B-ga, 2.0 ja 100kw. Ise tegin korda ja väga rahul. Muidugi 50k saab ikka juba palju etema auto.
Selle summa eest oleks mõistlik vast Audi A6? Hea oleks ka margifoorumitest know-howd erinevate mudelite ja mootrite kohta lugeda.
(25-10-2009, 21:48 PM)Sillu Kirjutas: [ -> ]OT, aga pealkirjast võiks aimduda ikka ka teema sisu, et ei peaks n.ö. igaks juhuks klikkima. Teiseks on siin juba olemas ka selline teema:

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid231464 (Mõne teatud kaasfoorumlase lahmivaid postitusi seal ei tasu tähele panna.)
kaks õiget ja väga konkreetset aspekti. Võtame mõlemaid arvesse:
- esimesega haakivalt täiendasin pealiskirja.
- teisega haakivalt soovitan teemaalgatajal uurida viidatud teemat, lisada seal täiendavalt päritud aspektid (Valdo tõi neid juba siingi sisse) oma kirjeldusse ning püstitada küsimus sealsamas. Käesoleva teema aga sulgeme - las jääda õige sarnane jutt ühte teemasse.