automoto.ee foorumid

Täisversioon: Helisignaal
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Kas tegemist on Tuula helisignaaliga? Igatahes töötab asi 12V peal.

http://fotoalbum.ee/photos/Vapperhiir/sets/889487
Turist on kindlast,võib olla ka Tuula.Oli omal niisugune,elus teine tsikkel ,kui lubate rollerit nii nimetada.
Inimesele, kes oskab kirjutada ja lugeda, ütleksid üsna palju ka tähed ja numbrid, mis identifitseeritavale objektile on pressitud. Targemad muidugi ütlevad ka pildi järgi kohe ära - ahhaaa, must ja ümmargune, see on....
T200M signaal - C-38.
Minu vanad silmad ei näinud ühtegi kirja-tähte sellel signaalil,aga minu Turistil aastast(vaatan passi)1970 model vene passisT-250/200,ostsin poest uuena.Tunnused:riistakast ees porilaual,lühike summuti + veel mitmed erinevused järgmisest Turistist.Veel karboraator sama mis Tuulal G-28g ja lõpuks ka signaal sama misTuulal.Mida oligi vaja tõestada(MOT)
Minu postitus lugemise - kirjutamise kohta oli suunatud teema autori pihta, et oleks võinud küsimusele lisada ka kirjad, mis signaalile on pressitud. Tegelikult on neid ka isegi näha, aga selleks, et neid näha, peab teadma, mis seal kirjas võib olla. Kinnituse otsapeale on pressitud C 38 12 V. Vb kui on hea kaasaegne kuvar jne, või kui on selge ilus pilt lisatud.....
Aga nagu Armex kirjutas, tegu tõesti Tuula tehase rolleri signaaliga, GOST-i järgi alates 1957 ja kus maani ja mis mudelitel edasi kasutati, ei tea. Konkreetsel signaalil peaks ka olema tootmiskuupäev, selle järgi saaks ehk tuletada, mis mudelil antud pasun võis käia, võib ka olla poest eraldi ostetud pasunaga.
MOVT - mida oligi vaja tõestada. MOTT - mida oligi tarvis tõestada.Toungue
Selge siis, MOTT Smile