automoto.ee foorumid

Täisversioon: sidurimure
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

sanremo

mis teha? mul on olnud 56, planeta4 ja nüüd jupiter 3 aga kõigil üx jama et sidurid ei taha korralikult töödata! kettad on korras korv ka aga käik läheb raginaga ja pill kipub nõrgalt liikuma norm siduri vabakäiguga on sidur jube halb peale keerates saab sõita aga asi ei ole õige. blokeerseade ei funka üldse kuigi kulunus ei ole.

killercop

viga võib olla ka liiga paxus õli ja vaata surve vedrude pinget, et liiga tugevasti kinni pole
hea oleks ka üle kontrollida, kas vedrud on ühtlaselt pingutatud. minul töötab küll 5+

sanremo

kuidas saab vedude pingust ühtlaseks ma ise ka kahtlustasin vedrusi
ise olen lihtsalt kõik vedrud lahti lasknud ja siis ühepalju kinni keeranud. see pole küll päris täpne, sest poldid seal on ka veidi erineva pikkusega, aga hea küll. jupil on hea, seal on eraldi väike kaan, mille kaudu saad pingutada. ära kohe põhja keera. ainult mõned tiirud peale ja siis proovi. kui libiseb, siis kaan maha ja igale vedrule üks mutritiir jälle otsa.

sanremo

Ok tänan ma vaatan mis saab
njaa ma oma vanal izil ei saanudki sidurit tööle Sad aga praegusel on ikka õige siduri tross - siguli kässari oma,tugev ja hea