automoto.ee foorumid

Täisversioon: IZ-49 uus leid
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
(26-11-2009, 11:40 AM)volli88 Kirjutas: [ -> ]http://pilt.delfi.ee/my_album/153401/

Kui valed porilauad, summutid, vale releekarp jms õigete detailide vastu vahetada, võib sellest isendist ehk isegi pikemas perspektiivis asjagi saada.
Ei hakka midagi puutuma, las seisab. Ootab oma aega.
(27-11-2009, 07:45 AM)volli88 Kirjutas: [ -> ]Ei hakka midagi puutuma, las seisab. Ootab oma aega.

Seda nüüd muidugi aga... komplekteerida on alati kõiki soetatud vanasõidukeid mõistlik nii ruttu kui võimalik. Mida aega edasi, seda vähem liigub IÞ-49 porilaudu, "musti karpe" jms detaile. 1990ndate algul oli neid Kurtna laadal veel masslademetes, enam mitte.

Mina olen oma vanajalgrattakoguga teinud sama - loomulikult ei jõua ma kõike kättetulnut koheselt restaureerida, mõnda ehk alles pikkade aastate pärast, aga komplekteerida püüan neid KOHE, kui see võimalikuks osutub. See võib võtta ka vahel aega aastaid. Ehk siis, kui tööjärg ükskord selle isendini jõuab, oleksid mul restaureerimiseks vajalikud varuosad võimalusel olemas.

Võtke seda kui minu tagasihoidlikku soovitust, ei enamat - loomulikult on igaühel õigus sellest tavast hälbida.
peale selle on veel proekte K 750,K 750M,Tuula 200M,Vjatka 150,yamu XJ 600,M 72 ja veel kliendi mootorattad.