automoto.ee foorumid

Täisversioon: mille genekad ja mille starter
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Äkki keegi oskab öelda mis masinatelt need pärit on.Arvatavasti mingi mtz. http://nagi.ee/photos/lilleleht/13389909/
Sa tee suurem pilt sellest kohast kuhu mark peale kirjutatud. Vene asjadel ka GOST väga hea tuvastamisvahend. MTZ külge esialgu küll neist ühtegi ei pakuks, kui siis vbl see keskmine alalisvoolu genekas
vasakpoolne on minu arvates üks standartne venemasinate vahelduvvoolu genekas. Keskel on vanem alalisvoolu generaator ning viimane on kõige ehtsam starter. mille oma? seda ma ei tea, sest pilt ei anna piisavalt infot
Keskmine genekas meenutab miskipärast vanatüübi-GAZ-53(või 53F..) alalisvoolu genekat. Starter on küllalt suur, et traktorile sobida... Belarusil olen aga sarnast starterit küljes näinud.
(29-11-2009, 14:25 PM)Timm Kirjutas: [ -> ]Keskmine genekas meenutab miskipärast vanatüübi-GAZ-53(või 53F..) alalisvoolu genekat.

mis seal vene tehnikal vahet, gaz-53-52-51-21-20 jne. kõigil samasugune genekas. isegi vanematel belaruss traktoritel olen sellist asja kohanud.

muidu alalisvoolu genekas on suht lahe asi. Naljatedes võib öelda et kui starter tuksis, võib kasutada starterina seda genekatToungue
Tere. Starter on ST-230(GAZ-53); Esimene generaator tundub kinnituste poolest ka GAZ-ile sobivat. Rohkemat nendelt piltidelt pakkuda ei julge.