automoto.ee foorumid

Täisversioon: Cz 125
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

Sme4gol

Text Nii, mul on siis plaanis endale cz 125 osta, hetkel on minsk ja siis no äkki annax infi selle cz kohta: max kiirus, piltide linke, palju kütust võtab, kiirendus, tagurattasse võtab jne....kõik info olex oodatud
Kiirus ja muu oleneb ülekandest.
Võimsus tehaseandmetel suurjusjärgus nii 29-32 hj... (edit: 23-36hj)

125 kohta ei tea, aga 250 CZ saab rinkaseadistuses 60km/h tagarattale küll.
125Cz rinkaseadistuses läks ühel tänavalõigul ~150 km/h ilusti (ka rohkem), ise sõitsin Jupiteriga sabas.

jalgraud

jah mul ka mõttes cz 125 soetada, olex uvitav teada neid andmeid .

Sme4gol

tahad öelda siis we, et see jooxeb 150km/h välja we? kuna no ma ei saanud aru, mis see rinkaseadistus on? mis aasta cz see seal pildil oli? äkki leidux veel pilte, mingi 90a või nii

jalgraud

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Sme4gol
tahad öelda siis we, et see jooxeb 150km/h välja we? kuna no ma ei saanud aru, mis see rinkaseadistus on? mis aasta cz see seal pildil oli? äkki leidux veel pilte, mingi 90a või nii

Ma mõtlesin selle rinkaasja all võistlusratast kiire ülekandega. Ülekanded sobitatakse vastavalt rajale jms. Üks tuttav kunagi läks ühte tsiklit proovima, oli 125cm3 Cz mootoriga, tema sõitis ees, mina järgi oma Iz-iga. Igatahes minul oli sellel teelõigul 145km/h spidomeetrinäitu ja tema läks veel eest kergelt ära. Ei oska arvata, palju see tal pikal sirgel oleks jooksnud. 250cm3 Cz ringrajarattad läksid väidetavalt ligi 200km/h.

Sme4gol

Njah, siis on kõva....hetkel kaks võimalust: kas osta nagu ühe mehaaniku poolt hooldatava korras cz või siis tema tuttaval läx seal keps katki ja veel mõni värk ja siis no selle saax mingi 1.5-2k kätte ning mehaanik teex selle täiesti korda....kumb olex mõtekam, teine variant tulex odavam väheke ja siis ei peax tervet raha kohe välja käima...a no rääkige veel infi selle cz kohta. on muidu norm pill we?
Endal pole Cz-i olnud, ehk keegi teine räägib kogemustest.

Mina ostaks korras ratta (ilmselt laiskusest Toungue ).
125-ne peaks olema 6- käigune ja nii palju kui ma tean ei pea nendel kolb vastu(ei kannata pune) rallirajal
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
125-ne peaks olema 6- käigune ja nii palju kui ma tean ei pea nendel kolb vastu(ei kannata pune) rallirajal

Vahel rinkamehed kasutasid (kokkuhoiu mõttes) põhimõtteliselt sama mootorit krossi sõitmiseks: selgituseks on õeldud mulle, et ringrajal annad pikalt täiega, krossi puhul rohkem lühiajaliselt täisfunk taga, kestab ehk natuke, et krossi sõita...

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: jalgraud
jah mul ka mõttes cz 125 soetada, olex uvitav teada neid andmeid .

Siin on link, kuskohast ka sama pilt pärit.

http://www.motorbike.de/Fuhrpark/CZ/index.htm

30hj ja 10000 rpm, 6 käiku...

Andmeid

http://home1.gte.net/jawaman/CZmx3.htm
[Pilt: cz_WEB.jpg]

teckademic

kas siis 125 cz ei pea kohe ültse vasta?,kuda sellega siis krossi söideti.kas ntx 125 cz saab panna 250 cz kolvi ja silindri ilma ümber ehituseta:???

Sme4gol

kui sõita sellega mingi 1min gaas põhjas kogu eag, siis mingi mootor jooxeb kokku, a no krossikad on mõeldud sellex, et hoog ülesse ja siis jälle alla ja ülesse jne...kui mingi kuu aega sõidad igapäev krossi, siis kulub kolb läbi a niisama sõites mingi 1a umbes...siukest juttu ajas mehaanik mulle, kes ise sõidab 500 cz-ga

jalgraud

a kuda 125 cz ka liigub kas vahe 250 cz itga on suur?.kas nn algal tasub kohe250 osta vöi on liig :???

Sme4gol

see on ikka liig...125 on niigi väga hea tõmme ja siis see 250 on juba nii suur kobakas ja suure lärmiga, et see küll algul ära ei tasu ja veel enam kui sa oled algaja

jalgraud

ju siis tuleb ikka 125cz poole vaadata:keersilm

Sme4gol

mul on hetkel üx 125cz ehitamisel, mehaanik teeb selle täiesti korda, uus kolb jne...siis kui kätte lõpux saan, siis teen pilte ja näitan
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: teckademic
kas siis 125 cz ei pea kohe ültse vasta?,kuda sellega siis krossi söideti.kas ntx 125 cz saab panna 250 cz kolvi ja silindri ilma ümber ehituseta:???

250 ja 380cm3 olid vist \"sugulased\" mingites aspektides, aga üldiselt ma pole Cz liinis eriti kursis, võin paljugi eksida.

Vstupidamine sõltub kindlasti ka sõitmisest: rahulikum sõit lõhub vähem.

Eks pisiasju tuleb ikka ette: summuti võib pragusid sisse lüüa (kuumus ja õhuke plekk) jne.

madtongue


sõbral oli 250-ne sett,aasta aega sõitsime ja siis ta sai aru et siukse pasaga pole vapsee mõtet nussida.ostis endale 125-se honda ja sai aru millist naudingut võib tegelikult siklisõidust saada ilma et peaks oma näppe koguaeg õliseks tegema ja ajusid keppima.kes heast minekust ja ajurakkude säilimisest lugu peab,soovitan vanem kasutatud lääne ratas osta.

virkostein

nasa13 Kirjutas:[Pilt: cz_WEB.jpg]

See on ju CZ 250 mitte 125
Lehti: 1 2