automoto.ee foorumid

Täisversioon: mis masina plekid?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mille oma?
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery_...id=1577833
kui keegi endale tahab siis kirjutada privasse
Ei anna 100% pead, aga sellised samodelkin-põlvekaitsed olid 1950-60ndatel ülimasslevinud. Nende buumiaeg algas siis, kui Eestimaa teed tehti sedavõrd heaks, et suurematel maanteedel osutus võimalikuks pikemaid otsi tsikliga üle 50-60 km/h sõita. Ja sellised põlvekaitsed aitasid niisugustel otstel-kiirustel ikka vägagi palju.

Küsige mõnede vanema generatsiooni härrasmeeste käest, mis tähendas jaheda ilma pikem tsiklisõit ilma põlveplekkideta. Paljud said sealt ernale jalahädad, sest nahk- või kummimantel põlvi ju ei kaitsnud. Ja spetsriideid tollal polnud.

Muidugi võivad nad olla ka tehasetöö, aga väheusutav...
Siiski plekid tehasetöö mootorrattale Jawa. Oman kahte jooksu. Kinnitus raamile on spetsiaalselt nelikanttoru tarbeks. Kuigi olen näinud mingeid kummist jublakaid mille abil oletatavasti samad plekid oleks saanud kinnitada ka ümartoruga raami külge. Põlvehädade kohapealt olen absoluutselt nõus - need on väärt abimehed. Pole ma nii vana ühti aga põlvevalud annavad juba tunda küllSad
Need kummist jublakad on tehtud CZ-tile,neil oli ümargune toruraam(tänavasõidu 175 ja 250 mis meie teedel liikus)
Sain nüüd õigesti aru? tehase toodang, mõeldud vanale jawale ja tänavasõidu CZ-le?
Jah, said küll..
(14-01-2010, 18:09 PM)gruppen Kirjutas: [ -> ]Jah, said küll..

tänanSmile