automoto.ee foorumid

Täisversioon: jupiteri süütesüsteemi aretamine
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

ajalugu

Huvi oleks järgmine. Kas keegi ei ole aretanud jupiterile ühe kontaktiga jagajaga transistorsüütesüsteemi. Oleks ju sädemeenergia vägev, vajadus ainult ühe silindri süüde õigeks sättida ja töötamise käigus oleks lihtne ka süüdet varasemaks või hilisemaks sättida.
Võiks ju kasutada mingi 4-silindrilise masina jagajat- ja kaks nukki maha lihvida.
mille külge sa jagaja paigaldad(jalg) ja see hõrendustoru vms

ajalugu

Ega siis tervet jagajat peagi panema. Mudida kuidagi külge kontaktiplaat koos rootori ja jagaja kaanega. Vaakumregulaatori võib ju hoopis mängust välja jätta. Võibolla välja jätta isegi tsentrifugaalregulaator.

mõlll

a mis arvate traktorimagneetost.masin hakkab käima nagu kellavärk ja mingit muret ei ole.see kipub kyll segama jääma aga samamoodi ka auto jagaja
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mõlll
a mis arvate traktorimagneetost.masin hakkab käima nagu kellavärk ja mingit muret ei ole.see kipub kyll segama jääma aga samamoodi ka auto jagaja

Traktorimagneetod peavad vastu, kui pikalt täiega lasta, siis kipuvad \"kustuma\" Toungue

mõlll

nasa on õigus kyll aga mina ei saa oma jupile nii või teisiti palju põõrdeid anda sest siis lõõb kuskile kilina sisse ja yldse akkab suht jubet häält tegema.asi on vist kolvisõrmedes või väntvõllis.a hui znaet.ei viitsi selle pärast kyll asja ribadex kitkuma hakkata

xxx

kas oleks võimalik kusagilt saada jupiter 4-ja elektriskeemi ma oleks väga tänulik kui keegi selle mulle saadaks!!!
Mul oli kunagi Jupiter 5 mootoril elektronsüüde. Süütemäng oli palju väiksem kui izhi originaal 12V süüde. Võimsust lubas kirjade järgi 100W. Genekas oli ilma harjadeta, rootor nägi välja nagu autol, rootori sees olid ka mingid mähised kuid harjadele lamelle ei olnud. Ilmselt töötas mingisuguse iduktsiooniga. Testriga andis välja 14 V iga kord kui natuke mootorit liigutada, samuti toimisid mõlemad andurid kui minski kommuga proovida. Kahjuks ei saanud ma seda süsteemi kunagi käima ning lõpuks müüsin ta lihtsalt maha ja paigaldasin tavalise 6 V süüte/generaatori. Kas keegi on veel kohanud sellist huvitavat süüdet Jupiteril?
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nasa13
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mõlll
a mis arvate traktorimagneetost.masin hakkab käima nagu kellavärk ja mingit muret ei ole.see kipub kyll segama jääma aga samamoodi ka auto jagaja

Traktorimagneetod peavad vastu, kui pikalt täiega lasta, siis kipuvad \"kustuma\" Toungue

Need pannakse Jossi käivitusmootori omad,sest neil on 2 kõrgepingejuhtme väljundit.Jossi käivitusmootor ju 2-e pütiline.Peab vastu küll,kui aeg-ajalt laagreid määridaSmile