automoto.ee foorumid

Täisversioon: Minu uus (vana) mootorratas
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
[Pilt: Minsk.jpg]
[Pilt: Minsk2.jpg]
[Pilt: Minsk3.jpg]

Pärast mõningast pausi sain jälle endale motoriseeritud jalgevahe Cool (Minsk)

Muide kas keegi teab mis valemiga võib saada Minski rooliluku võtit? Ja kust võib saada korraliku komplekti suunatulesid?

mihkels999

välimuselt suht kobe riist sul.

kolmpool

Pole viga tõesti, minski kohta. AInult, et esi- ja tagatuli tunduvad natuke kohmakad.

AHaa, mingi esiporiluad võiks ka olla.
Paistab korralik Minsk olema. Esiporikas hoiaks sodi silmalendamist vähemaks, aga pole hullu.

mati_uustal

Jap korralik minsk ,aga kui palju ta sull välla kärutab (Km/h) ja kui palju bensu 100km kohta kulistab?
välimus ju tip-top, aga kuidas on mootori seisuga?
Pane esiporikas kindlasti külge,ilma selleta on rõve.Minska on hea aparaat

Sme4gol

mul just mootor tipp-topp ja läheb kohe käima, aga just välimusel on probleeme, a neid me jube parandame...
Esiporikat mulle kaasa ei antud. Seda polnud eelmistelgi omanikel. Ma pole sellega just palju sõitnud, mulle väideti et sellega on saadud mingi 100-104 km/h kätte. Tõmme on hea aga karbussiga on väheke probleeme: siiber kiilub vist kinni, peab vaatama. Nokitsemist on veel tulede kallal ja tahaks ka käigukasti üle vaadata.

Sme4gol

paljuga sa selle ostsid ja kas ta oli juba ostes selline?

wanker

mins on väga hea masin lippab hästi ja bena võtab kusagil 3-4l 100km kohta.... kerge masin peal olles tunne nagu sõidaks deltaga aga läheb lolliks jalgevahel kui keerad vähe..Cool:lol

matix

jube lahe masin, tekkis endal ka minski-tahe, kahjuks vanust väheSad peab deltaga läbi ajama, seegi hea :bounce

nottt

No mul neid Minske ka 2 tükki olnud, üks praegugi kuuri all. See on siuke, vot
päris kobe.. praegune välimus on ikka kõvasti parem kui eelmine Smile

siims

Väga ilus asi porikaga oleks veel ilusam,mina paneksin teise istme,aga se on juba maitse asi!!!