automoto.ee foorumid

Täisversioon: K: kust saab nahaneete ja nahavärvi?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Jalgrataste restaureerimise juures oleks tarvis kahte tüüpi nahaneete (peaks olla nikeldatud või kroomitud):

a) ca 5 mm läbimõõduga kahe nahakihi omavaheliseks kokkuneetimiseks (jalgratta tööriistakoti kinnitusriba otsa tegemiseks);

b) ca 6 mm läbimõõduga paksu sadulanaha kinnitamiseks terasraamile - needi taga kaks "riba" mis keeratakse august läbipanemise järel laiali.

Mõlematel peaks olema ümar lame pea, nikeldatud või kroomitud. Vanad on tavaliselt nii kahjustatud, et taastada pole midagi.

Ja veel - oleks tarvis teada, kust saab pruuni nahavärvi, jalgrataste nahkosadele (sadulanahk, riistakotid) välimuse andmiseks.

Tsiklimehed peaks naha ja neetide teemaga rohkem kui kursis olema... Smile
Pead ei anna, aga küsida võib:
Ükskord sai istmete taaastamise teemal suheldud materjalide hankimiseks ja soovitati sinna vaadata.
Nevotex Eesti, Silikaltsiidi 8, Tel. 67-79670.
Teine koht, on saapavabrik Aipi.
OÜ AIPI M.A. Kalmistu tee 28C, Tallinn Tel. 6141693; 5083084 www.aipi.ee.
Kui omal pole, siis äkki oskavad soovitada kohta. Inimesed meeldivad ja mõistlikud.
Kolmas koht on:
MARMARIS AS, Pirni 12, info(at)marmaris.ee
Olen sealt aastaid tagasi rihmapandlaid, kotijalgu, ööse jne ostnud.
Mina olen senimaani saanud oma needi-pandla jms vajadused ära rahuldatud Tandy Leathercrafti tootevalikust, naha värvimiseks olen kasutanud Fiebing'si peitse ja seni on tulemus mind rahuldanud. Muidugi kodumaalt neid saada pole, ise olen soojades suhetes ühe USA poega, kes mind aeg-ajalt varustab. Teen natuke nahatööd hobi korras ja seepärast suhteliselt palju teemat uurinud.

Kui Tandy kodulehelt vastavad needid leiad ning kiiret pole, siis võin järgmine kord tellimusse lisada Smile
Eilsete andmete kohaselt Nevotexis ei ole neete.
Kui kellegil vaja naha värvi või taastada mingeid nahesemeid siis aitan meeleldi.
http://nahatohter.onepagefree.com
(14-06-2013, 16:11 PM)nahatohter Kirjutas: [ -> ]Kui kellegil vaja naha värvi või taastada mingeid nahesemeid siis aitan meeleldi.
http://nahatohter.onepagefree.com

Väga hea, mul ongi arvukate jalgrattarestaureerimiste tulemusena pruuni nahavärvi potsik tilgatumaks tühi (mustas veel midagi on).

Seega - ootan pruuni nahavärvi pakkumisi U2U, valdo@velomuseum.ee või 514 3262.