automoto.ee foorumid

Täisversioon: kui tihti zid katki läheb ja kust osasi saab
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

magnum357

kust saab zidile osasi?Sad

feliks85

minu käest saab kah neid zide.(pilot 9000,aktiiv 10000)

Sme4gol

mis sa tood neid maale we? kas sul uute zidide pilte pole we?

feliks85

uued zidid?ei tea.ma ple küll uusi zide näinud.aint need pilot ja activ.need ainukesed 50 -sed zidid.

Sme4gol

no see mis pildil on, see minumeelest vanem...mu isa mingi tuli ja hakkas midagi ajama, et nägi uut zidi 13k poes, et see on äge asi, et palju vingem kui see siin pildil...
mida ta selle all huvitav mõtles?

valek9

See oli zid aktiiv neid zide on 2 tykki pilot ja aktiiv

mopeedi fänn

ma oleks huvitatud sellest aktiv\'ist kas oskad öelda mis värvivalik seal on

valek9

Kollane ja punane peax olema vist, aga ma ei tea täpselt

mopeedi fänn

aktiv peaks väla nägema selline

feliks85

sme4gol kle su isa vaatas valesti.ainukesed 50 sed zidid on activ ja pilot.200 ziid on kurjer(see ka päris kobeda välimusega ja hind ka üliodav;aga see ei vasta euro nõuetele ja arvele võtta seda ei saaSad).vanasti oli veel tibu kollane zid ja oopis teistsuguste kondlitega aga neid ei lasta enam välja.

mopeedi fänn

Kust saakas seda zidi (aktiv) odavalt osta?
Minu arust on odav kusagil 9000-10000 kanti

feliks85

minu käest saad activi 10 000 -ga.ja värvid olid vist sinine roheline metallic.punane ja veel vist mingid värvid.kui ostad siis sooviks raha ette ära ja toomisega läeb 4 päeva aega.täitsa uuena saad kätte.kasti sees vist isegiToungue(pane aint ratas ja lenks peale)

mopeedi fänn

mopeedi fänn

võrelge zid activiga

valek9

võixite öelda kui kaua kellelgi zid olnud on ja mis on suuremad vead mis tal olnud on. kuidas ta yldse vastu peab ?

mopeedi fänn

mu sõbral on olnd zid juba 4-5 a ainuke jama on see et need suunatuled tulevad küljest tal on need ära tulnd 40-50 korda aga muidu on vastupidav pill.
iseenesest vist ikka ei tule....Wink see juhtub ilmselt siis kui kylili meeldib s6itaSmile aga uvitav kas neid suunatulesi kuskile gondli sisse ei anna aretada??

mopeedi fänn

Ei sellega pole eriti kärna pandud. Aga need tagumised suunatuled tulevad siis ära kui sa maha hakkad tulema ja lähed jalaga vastu, need võtsime juba ära. Ja ees suunatuled lähevad siis katki kui sa neid vähegi riivad.Sad

feliks85

soovitan teile osta minu käest 500 krooniga 4 suunatuld.ja need juba katki ei lähe.painduvad 90 craadi ja täitsa vastupidavad .ja täits uued on.(500 eek 4 tk)minu zidil olid nad mingi 2 aastat ja kordagi karki ei läinud sest see keskmine koht on kummist.osta saab sellelt numbrilt 055583205

ix001

kuulge, kas keegi oskab öelda kasutatud zidi hinna
Lehti: 1 2