automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kroomile värvimine?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Oleks vaja paagile ,mis hetkel selline:
[Pilt: orig_9390393_T79O.jpg]
saada peale värvida logod jm. et tulemus oleks selline:
[Pilt: orig_9390378_b1ci.jpg]


Osutab keegi Tartus või lõuna-eestis sellist teenust?
Ka bensiinikindlate kleepsude valmistaja vastu huvi!
Asjast midagi ei tea aga teema huvitav. Eks kleepsu peab üle lakkina nii ehk teisiti, olgu ta paberist või vesipildina. Selle NSU embleem on kihiliselt paberist valmistatud, üle lakitud , tõsi, bensiini pole vist küll näinud veel
http://i48.tinypic.com/2eb7gao.jpg
Juba kroomile värvimine tekitab kõhedust, alates sellest ajast , kui sada aastat tagasi sai lapsepõlves Jawa paaki värviga mökerdatud. Muidugi värskele pinnale ilmselt pole probleemi. Suure teoreetikuna olen isegi mõelnud, et värvi alla jääv kroom tuleks kerge liivaga üle pritsida, et värv paremini nakkuks, aga nii muidugi keegi ei tee ja kui liiv peaks valet kohta matistama pääsema, siis Sad . On saanud imestada, et nendel vanadel inglaste seal kroompaagi peal need värvid ja kirjad nii hästi säilinud on (kui on Rolleyes ) .
Kleepsudest ja Tartust - on sealsed mehed ühte teist oma tarbeks teinud, aga kui nad ise vait on, siis mina süüdlaste peale näpuga näitama ka ei hakka.
Inglismaal on ju vähemalt üks suurem tsiklikleepsu valmistaja, Hollandis midagi..., kas sealt ei ole sellele mudelile sobivaid kirju - triipe saada ?
Teeb ikka. Minul on oma tsikli paak just nõndaviisi ära värvitud e. värvi alla minev pind sai veidi liivapritsi :-).
No näed siis, pole midagi uut siin ilmas. Smile Muidugi selle värvi ja kroomivahelise piirjoone fikseerimisega on probleem - mingi tugeva teibiga, mis kergest liivajoast väljagi ei tee ?
Mõned kleepsude tegijad
http://pelders.nl/
http://classictransfers.co.uk/
vähemalt viimasel inglise lehel peaks olema üsna suur valik olemasolevat kraami koos mingi kirjeldusega. Eks neid ole veel ja mujalgi maades, Saksa aadress oli ka mul kusagil....
Kleeps kleepsuks aga värvida on seda paaki ka vaja, ega sellest ei pääse, aga see pole tegelikult mingi eriline probleem võrreldes nende triipude - juttudega.
Inglise kleepsuleht selle poolest hea, et just inglaste oma ja valmis (või valmiduses ) olevat kraami kirjeldatud - kajastatud mudelite kaupa. Saksa asjadele muidugi saksa toodang vast mõtekam ja valik suurem.