automoto.ee foorumid

Täisversioon: Minski karbuss
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Minu Minski karbussil on väike viga küljes: aeg-ajalt jääb kusagile 1/2 - 3/4 gaasi peale kinni. Gaasitross on siis umbes 1/2 - 3/4 pööret lõtv ja hakkab tõmbama alles pärast seda. Ehk siis ühesõnaga siiber kiilub kinni ja tuleb lahti alles siis kui ma karbussi maha võtan (ja tuleb siis imelikul kombel justkui iseenesest lahti).

Trossi kiududes ei tohiks viga olla, kui see viga^^^ juhtub siis on tross alt sama lõtv kui ülevalt.

Enivei mida ma saan teha et takistada siibri kinnikiilumist? Karburaatorit õlitada on vist väheke mõttetu või mis?

Üks asi veel: kustkohast saab minski karbussil (K65 C) reguleerida seda tühikäiku? See asi sureb muidu kohe kui gaas kinni keerata

Sme4gol

mul siuke probleem, et mingi madalatel pööretel nagu ei liigu üldse, tahab välja surra, a kui ikka piica annad, siis töötab täiesti hästi, ots püsti ja minek Toungue Isa arvab et mingi karbussis probleem, et ta ei saa bensu hästi kätte või nii...et milles võix probleem olla?