automoto.ee foorumid

Täisversioon: erkkola
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
sain ühe omapärase mopeedi omanikuks.täpsemalt on tegu soomes toodetud ERKKOLA invamopoga 60-70 aastatest ,mootoriks on SACHS saxomatic,mis on automaatkastiga ja käima tõmmatakse seda nagu mootorsaagi.isend ise on kolmerattaline ,koos kergelt eemaldatava klaasi ja katusega.mootor pidi olema remonditud,kuid raam-kere vajab korralikku tegemist(ehk teab keegi rääkida pulbervärvimisest-palju maksta võib jne.)välja näeb ta siis selline,kuigi see,mis pildil pole minu.
veel
ehee Big Grin, õlle korv on istme all...tegija
:o VÕIMAAAS ja kuidas sul selline vimalus tekkis, et selline isend soetada?. hmm polegi varem sellist elajast näinud... igastahes väga muljetavaldav, kas kavatsed sellega ka tänavatel laineid akkata lööma?
Huvitav isend tõesti! Smile
kas se sial pial on mingi kontoritool vana vä? ja kas sul koos katusega mõnda pilti pole?
Ega sa seda mitte Türilt ei ostnud?
A) olen VÄGA kade!

B) pulbervärvimiseks tuleb metalldetailid puhastada halja metallini, pahteldamine ei ole tavaliselt võimalik.
Värvimiskohana soovitan soojalt Ossmet\'it, Tallinnas Türi tn. Ise olen seal värvinud kümmekond raami. Hind sõltub värvist... peaks vist olema tavalised värvid 75-80 krooni ruutmeeter ja \"metallik\"värvid topelthinnaga.
Pulbervärv on hea ja tugev, ainult kardab teravat lööki - võib killu lahti lüüa.