automoto.ee foorumid

Täisversioon: Mongoose IQ-200 paigaldus juhend
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
kas keegi oskab antud signa jaoks leida mulle paigaldusjuhendi? iq-200/1 jaoks on lausa eestikeelne olemas.
Kirjuta Google-sse otsingusõna "Mongoose IQ-200" ja esimene kirje on eestikeelne juhend.
No see esimene oligi iq200/1. Küsimus selles, et kui palju võiks iq200 paigaldus erineda iq200/1 omast. Arvan, et erinevused seisnevad mingites funktsionaalsetes omadustes.
mitte ükski juhtmevärv kokku ei lähe. iq200-l on pikas pistikus 11 otsa, aga iq200/1-l on 20 otsa.
Sul on mõlemad alarmid olemas V? Muidu on isegi eri firmade alarmidel juhtme värvikoodid suht samad. Võid ka karbi lahti võtta-trükkplaadil ka teinekord kirjas mida mingi juhe teeb.
ei ole mõlemat alarmi, aga ma võrdlesin juhtme värve iq-200/1 skeemiga ja ei läinud kokku Sad kiskusin ploki lahti ja seal pole sees miskit kirjas Sad
äkki keegi saaks tõlkida. venekeelest väga aru ei saa Sad
1. Pruun"+2A max." sireeni positiivne sisend
2. Must "-" toide, ühenda keresse
3. Punane "+" toide ühenda 12V allikaga läbi 5A kaitsme
4. Must-valge "+15A max" väljund indikaatortuledele
5. Roheline-pruun +12V tulede (äkki siis esitulede) toide
ühenda 12V külge läbi 15A kaitsme.
6. Hall punane "-300mA max" lukustuse väljund ühenda
keskluku bloki külge
7. Sinine punane "-300mA max" lahtilukustuse väljund ühenda
kesklukku
6. puna-kollane
7. Sini-kollane
8. Hall-kollane
9. Puna-must
10. Sini-punane
11. Sini-kollane
1. ei kasutata
2. Pruun-valge väljund mootori blokeerimiseks ja toide lisa
seadmetele ja anduritele
3. Hall triggeri väljund kapoti/hoiatustsooni ühenda
kapoti-pagasiruumi lõpplülitiga või hoiatustsooni anduriga
4. Sini-must lisaväljund
5. Oranþ ühenda juhtmega, kus on 12V süütevõtme asendis
sees või start
6. Roheline triggeri väljund ühenda uste lõpplüliteile
7. kollane +triggeri väljund ühenda uste lülitite
positiivsete otstega
8. ei kasutata
- süsteemi valgusdiood
- ðokisensor ja lisaandur (kui kasutatakse)
Must 20Amax sisseehitatud mootoriblokeerimise relee kontaktid

Ega see väga täpselt sõnastatud pole, ehk saad aru.
tundub et isegi klapib. aga juhtmete loetelu hakkab täpselt vastupidi. aga mis ikka eks tuleb katsetama hakata.
keskluku poole pealt on asi nutune. tundub et sellel selline juhtimine et ühtepidi + ja - ja siis teistpidi + ja -. mersul vaja vaakumpumpa asjad ühendada. muidugi ma ei tea võibolla mersu vaakumpump töötab ka sedasi et ühetepidi + ja - avab ja teist pidi + ja - sulgeb. Smile mis ikka kui naine koju mersuga jõuab eks siis üritan vaakumpumba ülesse leida. keegi äkki teab kus w124 86a masinal see pump asub?
ok selge asjad klapivad. pin 6-11 on keskluku teema. hetkel läheb see signa kõrvale. kevadel panen fordi peale. cliffordil on mersu jaoks näidatud kuidas ühendada. panen cliffordi peale. suured tänud kes vaeva nägid ja skeemi leidsid Wink
Kui kirjas pole,et sobib 124-le,siis vaja lisareleesid.Mersu tahab pikemat signaali saada.Kunagi omal oli sama mure.Releed sain,kuid loobusin nende panekust.Polnud raske ka võtmega lukku avada.WinkSigna manualis peab olema reeglina kirjas,et sobib 124-le.Kui pole,siis releed abiks.
PS.
Vaakumpump muidu tagaistme all paremal pool.