automoto.ee foorumid

Täisversioon: Natuke tuuningut!
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Mul pole vb maitsemeel nii arenenud, aga mina ei näinud seal küll ühtegi ilusat auto, ainuke mis selline enam vähem oli on üks ehitamisjärgus olev must kupee.
Tänud sellise lehe lisamise eest siia. See lisamine on sinu poolt kerge irooniaga ja musta huumori alamõttega siin vist?
Samas on see mis sealt näha oli, näide sellest et russias on siiski olemas käsitöömeistreid peale joodikute. Kõik seal nähtutest on nii ja naa pidi saanud taastamist ja liiguvad ringi, küll ei ole alati stiliseering õnnestunud aga samas mõned eksemplarid kohe torkavad silma oma parema õnnestumisega. Näha on et ameerikalik customizing ja chopping on ka sealmaal hinnas ning oma väheste võimaluste juures on seltsimeestel siiski teotahet teha omale meelepärane ja ainulaadsem volga. Valuveljed ja mõned muud lisad ei riku volgat( va muidugist paduoriginaaliaustajate hulgas ) mõnedele isenditele oli suisa valuvelg kohustuslik arvestades huvitavat värvivalikut ja tõstet või madaldust.

Mõned on jah perverssuse tipud aga samas osad on väga head näited russide hotrodindusest. Mina ütleks küll et EDU NEILE!
See on päris ðeff, kui mõned maitsevääratused ära koristada: http://www.gaz21volga.com/Custom/coupegr...pegrau.htm . Küljejoon tundub ilus sirge, ta võiks ilmselt ka mingit muud värvi olla kui mattmust.