automoto.ee foorumid

Täisversioon: Zid 50 aktiv
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2

Erx

Mul siuke küssa et ka tasuk osta zid või roller asi selles et mul tutav forseris rolleri ära ja sai 90 sisse, palju zid välja läheb kust saaks uut, mitu käiku on ja palju maxab
3 käiku ja maksab vist kuskil 12k aga milleks üldse rollerid ja siukesed kui on olemas vanad vene rattad??

Erx

aga kas zid aktivil on süütelukk ja starter
eiei ma ei tahaks küll uskuda, et tal starter on... aga samas ei ole nendega kokku puutunud... aga ütleks et ilmselt ei ole...

feliks85

zidil ikka kikstater.ja natuke infot.vanasti lasti välja zidile 80 sed silindrid ja nendega võttis ta vist 100 välja aga peale mingit 3000 km akkas keps ja väntvõll lagunema ja praegusel hetkel neid silndreid välja ei lasta.aga olen kindel et poodidesse on kindlasti jäänud need vanad 80 sed silindrid.nii et isegi zidi saab forsida.ja zid on ikka rollerist kõvasti üle.ütle mulle kust sa saad tutika rolleri 10 kiloga?ei saagi.aga zidi saab.ja minek zidik ka parem käigud ikkagist.ja zid selline uneversaalne värk mine tänavale või metsa igalpoolt saab läbi aga rolleriga ple metsa asja.ja kui zid korralikult sisse sõita siis ta ikka peab vastu küll.

feliks85

zidil ikka kikstater.ja natuke infot.vanasti lasti välja zidile 80 sed silindrid ja nendega võttis ta vist 100 välja aga peale mingit 3000 km akkas keps ja väntvõll lagunema ja praegusel hetkel neid silndreid välja ei lasta.aga olen kindel et poodidesse on kindlasti jäänud need vanad 80 sed silindrid.nii et isegi zidi saab forsida.ja zid on ikka rollerist kõvasti üle.ütle mulle kust sa saad tutika rolleri 10 kiloga?ei saagi.aga zidi saab.ja minek zidik ka parem käigud ikkagist.ja zid selline uneversaalne värk mine tänavale või metsa igalpoolt saab läbi aga rolleriga ple metsa asja.ja kui zid korralikult sisse sõita siis ta ikka peab vastu küll.

feliks85

siin siis natuke infot mopeedide uvilistele.niih siis iz-i tehas läks zidi tehase sammudel ja lasi välja oma 50 se mopeedi.välimus on tal suht kobe aga hind ka vist kallim kui zidil.siin siis link http://www.moto.zr.ru/txt/archiv/04-03/32-35.htm siin siis natukene vene rolleritest kah.zidi tehas akkas siis rollereid ka välja laskma.ärge ainult naerma hakakeSmile http://www.zid.ru/ru/products/moto/zid50scooter.html

Sme4gol

heh, ikka kui sul on norm roller ja täiesti ära tehtud, siis on see ikka tasemel, kuna see jooxeb üle 100km/h välja...a suur miinus see, et no see roller maxab juba palju ala 20k ja forseerimine võtab kah palju raha ning see jooxeb suht kergesti kokku

Erx

sõber forseeris rolleri ära ja sai 100 sisse aga spido paneb 20 km/h mööda
nii et vist zid on jah mõtekam kui juba ilma forseerimata 70 80 välja jooklseb

Sme4gol

ma olen kuulnud, et tavaline zid jooxeb ainult mingi 60 välja...a no endal pole mingeid kokkupuuteid sellega....

Erx

keegi võix zid aktivi andmeid ja pilte siia lisada
ise tahax ka kunagi talvel zid aktivi osta

mati_uustal

valek9

Tehase andmete järgi läheb aint 50 välja. siin tyybid räägivad 70 -80, vähe usutav
kui tihti zidil yldse juppe ja asju peab vahetama?

feliks85

zid läeb 70 välja.tegelt see loeb sissesõidust.no minu oma läks küll 70 välja.ja mõlemad kusjuures.ja minu yamaha tehasekiirus on kah 90 km/h aga välja läeb 140Toungue

valek9

mismõttes sissesõidust? njah ta võib ju spidoka järgi 70 minna aga spidokad tavaliselt valetavad

Erx

kas keegi kellel on zid aktiv ja elab tallinnas viitsix kusskil kokku saada sest ma tahax proovida kuidas on enne kui ostan

valek9

Ma tahax ka proovisõitu teha, tahax nagu mingit aimu saada kui palju tal jõudu ja kiirust on

Raynu

Hei mehed mis jutt et ei lähe 70 km/h välja?...ise ostsin kevadel tutika zidi nyyd 7000 km läbi aetud ja 70 läeb nigu lipsti....mootori juures pole veel muud teha vaja olnud kui õli vahetada. Muidex huvilistele et loomisel on ZID -i klubi kellel aparaat olemas või plaanib muretseda võtke julgesti yhendust saab infot asja kohta ja palju muudki....

valek9

Tuli veel siuke kyssa pähe et kas zidil on õlipaak eraldi või tuleb nagu võrridele bensuhulka segada. ja et kui kuhugi zidi jätta tahad sii s peab mingi kyynlajuhtme kaasa võyma vä, või on mingi muu võimalus?
ei, ei peaks kyll olema ikka bensu hulka kuidas siis muidu.... ma ei usu et tal eraldi 6litus on???
Lehti: 1 2