automoto.ee foorumid

Täisversioon: Atsetüleen
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere. Küsmus suurele ringile,et kas keegi kaasfoorumlastest või tuttavatest toimetab veel atsetüleeniga tänapäeval??? Nimelt veeretan juba mitmed head aastad GOST tüüpi atsetüleeni täis balloone ühest hoovi nurgast teise.KUi keegi leiaks rakendust gaasile siis iga mõte on teretulnud.Ette tänades.56734537 zen kõnekaart.
Palju täis ballooni eest tahad. Mulle kuluks ära. Mul tühi balloon küll olemas, aga neid vene omasid vist enam keegi ei täida.
Täidetakse ikka. BLRT ei soovinud AGA gaasidega jännata (see on väääga vana lugu) ja ELME Messer gaase turustatakse endiselt meile tuntud nn. nõukogude aegsetes balloonides. Edasimüüjaid leiab netist hulgim, ise käin vahetust tegemas Artelli tn. Asterekis.
Ma toimetan ka veel ikka ats-iga,seda küll juba AGA balloonis.[/u]
Kah kõik riistad olemas. Atsetüleeni ballon sai aga tühjaks ja uuesti täitmine tundus suht mõttetuna. Liiga palju raha kulub täitmisele ja kasutusvaldkond suht väike. Detailide kuumutamiseks panin atsetüleeni asemele propaani pudeli. Saab ka hakkama, kuigi peaks nüüd kõik düüsid väheke üle puurima.
(16-03-2010, 00:09 AM)rollfix Kirjutas: [ -> ]Täidetakse ikka. BLRT ei soovinud AGA gaasidega jännata (see on väääga vana lugu) ja ELME Messer gaase turustatakse endiselt meile tuntud nn. nõukogude aegsetes balloonides. Edasimüüjaid leiab netist hulgim, ise käin vahetust tegemas Artelli tn. Asterekis.

Palju vene atsetüleeniballooni täitmine maksab?
AGA väike balloon koos km 975eek.Mul AGA ats-i pits muretsetud selle pärast ats-i kasutan.
(16-03-2010, 11:10 AM)jurkman Kirjutas: [ -> ]Palju vene atsetüleeniballooni täitmine maksab?

Kui ükskord uurimas käisin, oli hinnaks mingi 800 eek.