automoto.ee foorumid

Täisversioon: Iþ Jup. 2-he sädemega probleem.
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Peale harjade vahetust kadus säde ära. Kondekad on korras, juhtmed on õigesti ühendatud ja korras, ei tea mida veel kontrollima peaks. Akuga on ka mingi jama, kui testriga vaadates on 4.8 V sees ja kui sureti maha võtta siis läheb 0.6 V peale. Äkki keegi ütleks mida veel kontrollida?
(20-03-2010, 19:12 PM)sidur Kirjutas: [ -> ]Peale harjade vahetust kadus säde ära. Kondekad on korras, juhtmed on õigesti ühendatud ja korras, ei tea mida veel kontrollima peaks. Akuga on ka mingi jama, kui testriga vaadates on 4.8 V sees ja kui sureti maha võtta siis läheb 0.6 V peale. Äkki keegi ütleks mida veel kontrollida?

Harjad nüüd seda sädeme asja ei tohiks mõjutada, pigem laadimist. Jupiteril sureti, peaks ikka süütelukk olema ja seal kontakt mis lülitab voolu sisse, kui võtme sisse lükkad.
(20-03-2010, 21:54 PM)indrek1000 Kirjutas: [ -> ]
(20-03-2010, 19:12 PM)sidur Kirjutas: [ -> ]Peale harjade vahetust kadus säde ära. Kondekad on korras, juhtmed on õigesti ühendatud ja korras, ei tea mida veel kontrollima peaks. Akuga on ka mingi jama, kui testriga vaadates on 4.8 V sees ja kui sureti maha võtta siis läheb 0.6 V peale. Äkki keegi ütleks mida veel kontrollida?

Harjad nüüd seda sädeme asja ei tohiks mõjutada, pigem laadimist. Jupiteril sureti, peaks ikka süütelukk olema ja seal kontakt mis lülitab voolu sisse, kui võtme sisse lükkad.

Mul on aint sureti, mul ei ole süütelukku.
Siis "home-made" elektrisüsteem peal seal. Sellepärast ei oskagi soovitada mis sõlmi tuleks kontrollida.Võimalik, et mõni juhe lihtsalt lahti tulnud või lühises vms. Hakka kontaktide juurest edasi liikuma ja viga otsima. Vaata kas voolu on jne...
(21-03-2010, 14:34 PM)indrek1000 Kirjutas: [ -> ]Siis "home-made" elektrisüsteem peal seal. Sellepärast ei oskagi soovitada mis sõlmi tuleks kontrollida.Võimalik, et mõni juhe lihtsalt lahti tulnud või lühises vms. Hakka kontaktide juurest edasi liikuma ja viga otsima. Vaata kas voolu on jne...

Kõik juhtmed olen üle vaadanud ja lühiseid pole. Teises foorumis soovitati mul aku täis laadida aga pu**i mul pole laadijat kah.
Esiteks foorumis sellist sõnavara ei kasutata, teiseks kontrolli nii, et aku järgi ja kruvikaga liiguta kontaktihaamrit, et kontaktid käiksid kinni-lahti. Niiviisi näeb kas säde üldse tekib.
Ei välistaks ka riknenud süüteküünalt.
Olge head kustutage see sonimine ära.