automoto.ee foorumid

Täisversioon: põnev link
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
mis krt siin põnevat on?

;-)
Pane siis kinni see oma sait kui ta enam ei ole sinujaoks huvitav.Sad
See oli mul rohkem küsimuse vormis... et mis seal siis Sulle põnevat leidus?

... ja ta (www) mul kahjuks nii toorik veel, aga ehk leian kunagi masinate ehitamise kõrvalt aega ka lehe korralikuks tegemiseks...
ja siin ka väikene üleskutse... seoses sellesama weebilehega ootan igasust informatsiooni, pilte, mäestusi ja jutte mis seonduvad vanade võrride ja mopeedidega. On oodatud ka pildid ja mälestused vanadest nõukogude 50cc krossi ja ringrajamopeedidest...

oldmoped@hot.ee
Kah sellise võrri osad olemas: http://www.hot.ee/oldmoped/mopeedid/osad.htm
Minuni jõudis laiali võetud kujul. Tehase silt on juba kahjuks mitte loetav.
Minu arvates on see hea kui keegi on otsustanud hakata ka selliseid sõiduriistu taastama. Enamus siiski ju tahavad ikka midagi võimsamat korda teha. Ja teine asi on see, et selle lehe nimi on tabav. Suht vähe on ju meessoost kodanikke kes pole endale kunagi punnvõrri ehitanud või vähemasti ihalenud :keersilm Vähemalt endal tuli küll selline nostalgitsemise tunne peale seda lehte vaadates. Omal ajal sai kõvasti igasugu võrriraame koju veetud mida siis isa jälle vaikselt vanarauahunnikusse tagasi viis. Mitu võrri ja mopeedi omalgi olnud (sh üks originaalraamipeal krossikas )kahjuks on nendest alles veel vaid mälestused ja üks kõveraks sõidetud mopeedi esihark :lol Kõige lahedam võrr mis mul kunagi olnud on oli pärnus ja võibolla ka mujal suht popp olnud minikas. See oli kunagise pärnu miilitsa joonistel põhinev ja kardi ratastele ehitatud võrr. Sellega olid ikka väga popp poiss kunagi:bounce:bounce
Mina jõudsin nende armaste ja primitiivsete sõiduvahendite juurde selle tõttu, et võimsamate ehitamine hakkas ära tüütama... ja oli ka see probleem, et tahaks ju oma kätetööga vahest linnapeal eputamas kah käia... aga tobe oli maksta kindlustusi ja teha ülevaatusi garaazitäiel masinatel, mida ainult päriselt paar korda aastas kasutasin.

Ja kui te veel teaksite milline nostalgiline tunne on võrridega ja mopeedidega tallinnas linnas ringi sõita... ja milline lõbu on jälgida jalakäijate ja autojuhtide reaktsioone...

Selle aastaga olen kognud oma 50cc masinapargi peale umbes 700km läbisõitu... ja aasta ei ole veel läbi...

Oldmoped,Mul vedeleb Viljandimaal
1972 a Riga 4-a raam.Rattaid,istet,esiharki
pole,mootrist on alles defektiga silinder
ja kaan,pool karbussi on ka olemas.
Raam on suht korraliku sinise originaalvärvi all.ei tahaks emexisse vedadaSad-Ise austan ka vanu masinaidToungue
Tule vii minema või vahetame Moskva
juppide vastu kui sul juhuslikult neid leidubToungueAnna teada,tahaks,et keegi
saaks sest masinast veel mõnu tundaCool
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: vana
Kah sellise võrri osad olemas: http://www.hot.ee/oldmoped/mopeedid/osad.htm
Minuni jõudis laiali võetud kujul. Tehase silt on juba kahjuks mitte loetav.

heh,mul endal ka selline,värvisin yle,ootab nüüd kokkupanekut,kahjuks pole originaal...mingi 70% orig on mul.Mul see tagarattakinnitus katki..niiet ei saa sõita Sad

Müts maha taastaja ees!
Taasta neid masinaid ikka niipalju kui võimalik.....Smile