automoto.ee foorumid

Täisversioon: jawa 360 tühikäik
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
tere et siis selline mure jawa ei taha kuidagi tühikäigul käia.kas see on normaalne või mitte et mingi aeg nagu käib siis kaob korraks jõud ja sureb ära gaasiga mängides käib ilusti süüde pandud 3-3,5 enne üss ja käima läheb normaalselt sõites jõudu on ja mõlemad pütad korralikult töötavad et kes oskab nõu anda kuidas toimida ja kuidas saaks sellise ilusa madalatel pööretel tühikäigu
(07-04-2010, 18:12 PM)CNNC Kirjutas: [ -> ]tere et siis selline mure jawa ei taha kuidagi tühikäigul käia.kas see on normaalne või mitte et mingi aeg nagu käib siis kaob korraks jõud ja sureb ära gaasiga mängides käib ilusti süüde pandud 3-3,5 enne üss ja käima läheb normaalselt sõites jõudu on ja mõlemad pütad korralikult töötavad et kes oskab nõu anda kuidas toimida ja kuidas saaks sellise ilusa madalatel pööretel tühikäigu

Keera tühikäigu kruvi peale ja keera seda tühikäigu õhukruvi kah.
tühikäik on kas liiga peal või liiga maas selles probleem olen proovinud seda segukruvi timmida koos siibri tõstmisega tulemuseks ikka see et mingi aeg on hea siis lähevad pöörded vastikult kõrgele ja kui maha keerata juhtub vastupidine asi et natuke käib siis sureb ära
(09-04-2010, 00:03 AM)CNNC Kirjutas: [ -> ]tühikäik on kas liiga peal või liiga maas selles probleem olen proovinud seda segukruvi timmida koos siibri tõstmisega tulemuseks ikka see et mingi aeg on hea siis lähevad pöörded vastikult kõrgele ja kui maha keerata juhtub vastupidine asi et natuke käib siis sureb ära

Pöörded lähevad iseenestest lakke? Kui jah siis minu meelest on see lahja segu tunnus. Vaata küünla värvi.