automoto.ee foorumid

Täisversioon: K: Keevitusõmblustele silikooni ?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!
Küsimus suurele ringile ,et mis silikooni oleks soovitatav kasutada keevitusõbmlustel ?
Tegelen pragu bmw e30 taastamisega ja sellel on originaalis kõik liitekohad ja õmblused kaetud valge silikoonitaolise massiga. Ehk oskab keegi öelda kust sellist silikooni saada on ?
Tänud !
"kerehermeetik"? Saadaval nn silikoonituubis ja pintsliga pealekantavana värvipoodides. Tuubivariant sobib vaid uuretesse ajamiseks - väga paks ning laiali ajada ei õnnestu.
alla kindlasti krundid (+värv): need hermeetikud on kuuldavasti happelised ning metalliga kokkupanek ei ole soovitatav.
happelised on odavamad äädikalõhnalised,kallimad on ok.võib ka otse haljale metallile.omal proovitud.
Kui päris õiget kerehermeetikut ei raatsi osta, siis võid ka ehituspoest osta. Peab olema neutraalne ja üle värvitav.
Dinitrol 700 on üks korralikumaid hermeetikuid
(30-04-2010, 20:04 PM)alopex Kirjutas: [ -> ]Dinitrol 700 on üks korralikumaid hermeetikuid

Ja kust seda võimalik osta oleks? Kes on maaletooja?
(30-04-2010, 21:04 PM)marco Kirjutas: [ -> ]
(30-04-2010, 20:04 PM)alopex Kirjutas: [ -> ]Dinitrol 700 on üks korralikumaid hermeetikuid

Ja kust seda võimalik osta oleks? Kes on maaletooja?

Mina läksin värvipoodi, ütlesin et vajan seda dinitrol 700 ( seda peaks olema ka kaht tooni- tume ja hele) saab ka pärast ülevärvida ja paari päevapärast sain poest kätte.
aga googelda ja kindlasti leiad rohkem infot
Googeldus andis ainult tehnilisi andmeid ja kasutusjuhendeid. Eks ma käin mõned värvipoed läbi. Tänud vastuse eest!!!
Mina leidsin sellist kerehermeetikut firmalt Novol , müüakse nii silikonpüstoli jaoks kui ka 1l purgis , 3 erinevat värvi must ,valge ja hall. Pood kus müüakse on Fixusmustamäe.