automoto.ee foorumid

Täisversioon: M-401 õlifilter?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Tere!!!

Mul pole küll moskvich, aga on traktor moskvich 401 mootoriga. Probleem on selles, et tahtsin õli vahetada, aga ei leia õlifiltrit. Otsinguga ei leidnud ka vajalikku infot. Seepärast küsiks targemate meeste käest, et milline filter sinna sobib. Vana pole kohe kindlasti originaal ja on ilma markeeringuta.

Terv. Marco
Õlifilter on 401-l mootori küljes, plokikaane kõrval, õlifiltri kinnitused on plokikaanega samad.
(02-05-2010, 16:38 PM)krjaak Kirjutas: [ -> ]Õlifilter on 401-l mootori küljes, plokikaane kõrval, õlifiltri kinnitused on plokikaanega samad.

Ilmselt on tahetud teada, mis sinna filtrikopsiku sisse panna. Soovitan mõõtude järgi miskit sobivat otsida. Peske -kuivatage vana filter ära, ja sellega poodi!
(02-05-2010, 16:57 PM)Veteran Kirjutas: [ -> ]Ilmselt on tahetud teada, mis sinna filtrikopsiku sisse panna. Soovitan mõõtude järgi miskit sobivat otsida. Peske -kuivatage vana filter ära, ja sellega poodi!

Täpselt seda ma teada tahangi. Pesingi vana filtri juba puhtaks, et äkki on mõni markeering peal, aga ei olnud. Kindlasti pole ma esimene, kes sellise probleemi ees seisab.Seepärast küsimuse esitasingi, et äkki keegi juba teab, millise teise auto oma sinna sisse läheb. Eks homme kõmbin mõned õlipoed läbi. Neil vast kõige suuremad kogemused.

Terv. Marco
Kui filtri mõõtusid tead, siis saad Näiteks siit mõõtude järgi otsida.