automoto.ee foorumid

Täisversioon: Otsin inimese kontakti (Kurtna laadal saime kokku)
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Vend oli kohal kaubikuga, pakkus erinevad kummitihendite profiilid. Aadressiks tal oli Pärnu mnt. 5XX või 4XX.

Oli andnud minule oma telefoninumbri, aga mina seda kaotasin. Äkki keegi saab aidata?
Kuna juba selline teema olemas siis lisan oma soovi ka.

Müüja oli samuti kaubikuga.
Müüs lada juppe suuremas osas, ostsin uksekarbid aga tal oli ka kroomitud klapikambrikaas pakkuda, mida ma siis ei ostnud aga sooviks nüüd saada.
Kes kontakt teab siis PM.

Samuti kahetsen et paksu lada peeglit lätlaselt ära ei ostnud.
(03-05-2010, 14:27 PM)nymmik Kirjutas: [ -> ]Kuna juba selline teema olemas siis lisan oma soovi ka.

Müüja oli samuti kaubikuga.
Müüs lada juppe suuremas osas, ostsin uksekarbid aga tal oli ka kroomitud klapikambrikaas pakkuda, mida ma siis ei ostnud aga sooviks nüüd saada.
Kes kontakt teab siis PM.

Samuti kahetsen et paksu lada peeglit lätlaselt ära ei ostnud.
Peegli kohapealt annan teada, et ise sai ka üht lätlaste(paks 03/06 lada) peeglit(sel hetkel ainuke paks) igatpidi uuritud, alguses paistis väga hea olevat, aga lähemal ja pikemal vaatlusel avastasime, et üks äär, mida alguses tähele ei pannud oli täitsa läbi. Samahästi võiks laialtlevinud musta paksu peegli kroomida lasta.