automoto.ee foorumid

Täisversioon: Kas tasub osta selline voshod 3M?
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.

mati_uustal

nii ,et kas tasub osta selline voshod 3M millel viskab 4 käik üle
siin ka pilt Voshod 3M

Lex

Ma ostaks külla ära, oleks se natuke lähemal, hind ju küllaltki soodne.Pisut putitamist ja....!!:bounce
selle raha eest tasub-Käia käigukahvel kalasabaks ja siis ei tohiks enam käiku välja visata
Kui sellel paberid ka veel on siis oleks ratta ikka täieliku saia raha eest saanud, see käimar korda teha on ka kukepea, voshodi juppe on küll päris laialt liikvel ka ja jupid ühilduvad 125-ga ka.

Metslane

Sellise võileiva hinna eest tasub igal juhul ligi võtta.See neljanda käigu viskamine on tüüpiline viga, millele rohu leidmine siin foorumis ei tohiks probleem olla.Smile
kas tõesti 800?

nii odavalt ei saa enam mootoritki kätte...
muidugi tasub ära tuua.

mati_uustal

jama see ,et elan tallinnas

mati_uustal

kas keegi võiks ka voshod 3M tehnilised andmed kirja panna
muidugi osta ära


Ma sain iz-jup3 500-ga ja see oli palju halvemas seisukorra. Ja sõidukorrast ei maksa rääkida. A jah, sul lõuna eestis mõnda hakkajat sugulast ei ela kuhu poole niikauaks vedelema jätta kui ise sinnakanti satud?

mati_uustal

ei ela SadSadSadSad

Vasja

Osta ara! mul oli Voshod-3M. Paris hea masin. uks tsilinder, 175cc, joudu on mingi 13hj vist, omaga soitsin 110 km/h. kaalub umbes 130kg. et siis osta ara!
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mati_uustal
kas keegi võiks ka voshod 3M tehnilised andmed kirja panna

Andmed on samad mis 2M-il
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: mati_uustal
kas keegi võiks ka voshod 3M tehnilised andmed kirja panna

Andmed on samad mis 2M-il

äi pole mitte samad. vaatan kodus konkreetsed arvud järgi.
sorry, ilmaasjata närisin tähte.
kiirus on jah sama ja võimsus laias laastus ka. 3M-il on aga kaal 4 kg suurem, kandevõime 5 kg vähem ja surveaste veidi tõstetud. väiksemaid erinevusi on aga veelgi.
Kindlasti osta ära!
sootsa hinna ja kvaliteedi suhtega!SmileSmileSmile

ahto

Jõud on jah 2m-il ja 3m-il samad, 14hp, kuid 2m-il on karpa k-36, 3m-il k-62B. Raamatu järgi on generaatorid ka erinevad, 2m-il on g-427(60w, 7v) ja 3m-il on 43.3701(65w, 12v).