automoto.ee foorumid

Täisversioon: Gaz 24 klubi
Teile näidatakse hetkel lihtsustatud versiooni tekstist. Vaadake täisversiooni õiges formaadis.
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8
kas keegi oleks huvitatud gaz 24 klubi loomisest . kes on huvitatud andke märku CoolCool
ei oleks mõtekam teha volga yhine klubi ???????:???
seda arvasin ise ka, mõte iseenesest peris hää. kuid vahe peal jooksis mõte isegi ühine gaz klubi kus oleks kõik gazi-d esindatud mis eest maa pinnal alles on. ning kes võitleks selle eest et mitte ükski gaz enam eestist välja ei rändaks. aga see vist nati utoopiline. muidugi mõte on iseenesest üli hääCool
aga kas mudu mingit gaz klubi ei ole olemas juba ??:???
mingi gaz 21 klubi peaks olema. olen netis ürituste piltidegi otsa komistanud.
Minu teada ei eksisteeri käesoleval ajal ametlikult veel kahjuks ühtki Volga (GAZ 21/24) klubi.
Vanade Volgade huvilised on küll kolmel
aastal suviti kokku saanud ja klubi moodustamisest rääkinud, kuid seni mingit klubi loodud ei ole.

Mel
Kui asi tõsiseks läheb löön kampa.
Mul GAZ2410 (projekt V 8 mootorile ARKiga
läbirääkimised käimas)
GAZ24 D (diisel \"mitsurinlaste aretus aga ARKiga OK) igapäevasõidus.
GAZ20 pickup ARKiga ok isegi numbrid olemas aga suurema töökoja ja mootori taga seisab.Oli vahepeal peal BMW2,0 automatic.:lol
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: agaa
Kui asi tõsiseks läheb löön kampa.
Mul GAZ2410 (projekt V 8 mootorile ARKiga
läbirääkimised käimas)
GAZ24 D (diisel \"mitsurinlaste aretus aga ARKiga OK) igapäevasõidus.
GAZ20 pickup ARKiga ok isegi numbrid olemas aga suurema töökoja ja mootori taga seisab.Oli vahepeal peal BMW2,0 automatic.:lol

kui sa paned oma 2410 peale v8 mootori jne....et mida sa siis selle vana mootoriga peale hakkad ? Myya ei tahaks ?


kui sa paned oma 2410 peale v8 mootori jne....et mida sa siis selle vana mootoriga peale hakkad ? Myya ei tahaks ? [/quote]
***************************************************************************************************
Müüa? :??? Miks mitte. Millises seisus asi sind huvitab? Konkreetsel isendil .................................................mnjah. Viimane tulemus ilma ärplemata K126 karpaga 10l 100km. peale. ST jah igal asjal on hind (peaaegu) asi sõitnud 163000 saaled rõngad veepump klapisääred (lääne omad) ja palju muid pudinaid vahetatud. Mootor on 89ndast aastast koos autoga.
mis doonorilt sa v8 kavatsed võtta?
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: robi
mis doonorilt sa v8 kavatsed võtta?
**********************
Käepärase ja lihtsa Roveri oma .Pöördemoment hea,kinnitused peaaegu sobivad ja 159hj jääb lubatud piiridesse.
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: agaa
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: robi
mis doonorilt sa v8 kavatsed võtta?
**********************
Käepärase ja lihtsa Roveri oma .Pöördemoment hea,kinnitused peaaegu sobivad ja 159hj jääb lubatud piiridesse.
aga kas siis see sobib 1-1 le . või tuleb midagi ümber teha, mul tuttava vanaisa pani gaz21-le peugeoti disla peale ja ütles et oli sobinud täpseltWink
aga kas siis see sobib 1-1 le . või tuleb midagi ümber teha, mul tuttava vanaisa pani gaz21-le peugeoti disla peale ja ütles et oli sobinud täpseltWink [/quote]
********************************
:???:??? Käigukast? Jääb originaal Rover.:eureka

gumduck

miks mitte luua VOLGA ...,kus oleks kõigi volgade kohta .gaz 21 on tõesti mingi leht .kui läheb asjaks panen õla alla !

gumduck

volga klubi on hea mõte, löön kaasa !!!
millise peugeoti diisli su gaz 24 vahele topiti ,kas 406 või 206 ja mille k-kast läheb?
omal ka selline plaan juba aastaid peas,mõtlesin veel täisraami peale teha nagu hot rod Text
minu arust oli 406 diisel mootor mis pandi volgale .


Tsitaat:Niimoodi kirjutas: gumduck
volga klubi hea mõte löön kaas !!!
millise peugeoti diisli sa gaz 24 vhele topiti ,kas 406 ,206 ja kas k-kast läheb mille oma.
omal ka selline plaan juba aastaid peas,mõtlesin veel täis raami peale teha nagu hot road Text
nii asi selles et ise ei ole sellega ennem kokku puutunud(klubi loomisega) ja keegi teadjam inimene võiks asjaga alustada

võiks ka ära märkida kui palju pappi kulutusteks läheb

muidugi ka see oleks hea teada palju inimesi on üldse huvitatud gaz24 klubist st. kas on üldsegi mõtet, kui on ainult 2/3 tahtjat siis vist pole mõtet nagu:???

merehulgus

Miks ka mitte luua?Iseasi,kas markidele eraldi.Volga-mehed kõik ühe mütsi alla
Ah see klubivärk siis. No ega see klubi tegemine ja pidamine nii naljaasi pole. Kes see tahab organiseerida, vastutada ja kes tahab vastutajale maksta jne. Ladaklubil sama teema juba pikemat aega. Ja seal on tegu ju igapäevasõidukitega. Aga ametlikult ei saa (viitsi )hoogu sisse saada. Volgad on ikka juba pühapäevaautodeks kujunemas, mõned ikka sõidavad igapäevaselt aga see selleks. Mis reaalselt teostatav oleks, on sarnaselt ladaklubi foorumiga. Kas iseseisev foorum, a la forum.volga.ee või siinse foorumi osana või midagi. Olgem ausad need mõned volgaomanikud (ise ka) ja huvilised keda klubi huvitakski ei hakka ju kohe paugupealt liikmemaksu taguma, et ametlikku klubi luua. Hea kui serverimaksugi kokku saaks. Ja mida klubis teha, peab leiduma ka kaasakiskuv fanaatik, kes ajab klubilised tagaratastele ja tegudele.
See jutt pole siin leegi kustutamiseks kirjutatud. Lihtsalt mina pakuksin järgmise sammuna välja niiöelda internetiseeritud turuuuringu (kes on huvitatud) ja peab leidma isiku, kes oskab ja viitsib foorumit teha ning siis üritust promoma. Kui rahvas interneti teel kokku saanud siis saab klubiideed ja kokkusaamisi, väljasõite korraldada.
Ah jaa ise ma ei oska seda foorumit ja weebilehekülje värki . Aga mõned mehed on teinu eestikeelseid volgalehekülgi. Äkki peaks nendega ühendust võtma.
Klubilisest tegevusest!

Olen näinud ja kogenud mitmeid Volga klubi loomise pingutusi. Senised suuremad asjad on olnud Kesk-Eesti kokkutulekud, paari liikmega klubi Idalimusiin ja ehk mõned veel. Probleem on jäänud ilmselt selle taha, et Volga on siiski olnud väga eksklusiivne auto ja noortel, ning hakkajatel ei ole selliseid (näiteks vaz.ee on noortel). Hetkel korralike Volgade omanikud on tähtsad ja enesekesksed inimesed, kes ei julge astuda esimest sammu.
Klubi loomisel on oluline, et esimene käimatõmbaja oleks lugupeetud inimene, kes oleks teadlik juhtimisteooriatest ja nende mõjudest, samuti on tal vaja teadmisi reklaamipsühholoogiast, aega ja tutvusi. Kokkuvõttes, nii imelik kui see ei tundu, ei ole tal vaja polütehnilist vaid humanitaarharidust. Ja paraku ilma hariduseta ei saa head nahka.
Kuulsaid Volga omanikke tuleks diplomaatiliselt, kuid jõuliselt kaasata reklaamivankri etteotsa (Kersna, Kägu...)
Endal mul kahjuks pole piisavalt aega asjaga tegelemiseks, kuid nõuga võin abiks küll tulla Tallinna ja Harjumaa piirkonna noortele.
Lihtsaim viis asjaga alustada on teha mahaistumine ja ametid ning vastutus laiali jagada.

Muuseas ühisraha unustage klubilise tegevuse juures kohe alguses ära.

Lugupidamisega
GAZ 22 G
Lehti: 1 2 3 4 5 6 7 8